Rekrutacja na studia Erasmus SMS na rok 2017-2018

Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego ogłosza rekrutację na wyjazdy stypendialne studentów Uniwersytetu Śląskiego w celu realizacji części studiów (SMS) w zagranicznych uczelniach partnerskich (PROGRAM UNI EUROPEJSKIEJ ERASMUS PLUS) roku akademickim 2017/2018.

Do pobrania:

Zobacz więcej informacji na stronie Biura Programu Erasmus.

Zachęcamy kandydatów do poszukiwania kontaktów na uczelniach w Unii Europejskiej w celu realizacji wyjazdu SMS. W tym celu warto:

1. Skontaktować się z wydziałem, naukowcem lub wykładowcą na wybranej uczelni zagranicznej.
  2. Zaproponować swój przyjazd w ramach programu Erasmus Plus SMS.
  3. Po uzyskaniu zgody poprosić o kontakt do miejscowego koordynatowa programy Erasmus Plus.
  4. Skontaktować się z miejscowym koordynatorem programu Erasmus Plus i uzyskać od niego wyraźną zgodę na podpisanie umowy z Uniwersytet Śląskim, Wydziałem RTV w zakresie programu Erasmus Plus.
  5. Przesłać uzyskaną zgodę na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostałe formalności zostaną dopełnione przez Biuro Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Śląskiego.