Rekrutacja na studia Erasmus SMS na rok 2017-2018

Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego zakończył rekrutację na wyjazdy stypendialne studentów Uniwersytetu Śląskiego w celu realizacji części studiów (SMS) w zagranicznych uczelniach partnerskich (PROGRAM UNI EUROPEJSKIEJ ERASMUS PLUS) roku akademickim 2017/2018.

Wyniki rekrutacji i termin egzaminu z języka angielskiego zostaną podane kandydatom 14.04.2017 e-mailem. Egzamin odbędzie się w dniach 20.04.2017. Egzamin będzie odbywał się w tym roku zdalnie, za pośrednictwem Skype. W celu lepszej koordynacji godzin przystępowania do egzaminu proszę o dobranie się w pary i ustalenie, o której godzinie przystapią Państwo do egzaminu. Do odbycia egzaminu potrzebują Państwo przynajmniej jednego konta Skype na parę oraz kamerki internetowej. W celu umowienia się na egazmin prosimy skontaktować się z Panią mgr Anną Huth Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.