Dzień Campus France

Ambasada Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencja Campus France organizują w listopadzie 2017 roku w miastach uniwersyteckich «Dni Campus France w Polsce - Studia we Francji».

Dni Campus France adresowane są przede wszystkim do młodzieży licealnej oraz studentów, którzy są zainteresowani studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi, możliwością studiowania języka francuskiego oraz studiowania w języku francuskim, a także nauką języka francuskiego w Polsce.

Uniwersytet Śląski już po raz kolejny włączył się w organizację Dnia Campus France, który odbędzie się 7 listopada 2017 roku na Wydziale Nauk Społecznych UŚ.

W programie Dni Campus France w Polsce przewidziano prezentacje oraz możliwość indywidualnych spotkań z przedstawicielami Agencji Campus France, przedstawicielami wybranych kierunków studiów oraz pracownikami firm francuskich, a także konkurs z ciekawymi nagrodami.

W razie pytań proszę o kontakt z Panią dr Renatą Jankowską, tel. 698671932, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pobierz ulotkę Dzień Campus France.