Dni Otwarte Wydziału i Węgiel Film Festival już w kwietniu!

16.03.2017
Logo 14. Węgiel Film Festival

W dniach 6 i 7 kwietnia w Kinie Kosmos w Katowicach odbędzie się 14. Węgiel Film Festival oraz Dni Otwarte Wydziału Radia i Telewizji UŚ.

W ramach festiwalu, organizowanego przez studentów Wydziału, zostanie zaprezentowanych 37 filmów z 14 krajów. Etiudy zostaną ocenione przez Jury w składzie: Violetta Rotter – Kozera, Anna Bielak, Tomasz "Spell" Grządziela i Piotr Jasiołek. Ponadto, uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w blokach dyskusyjnych o tematyce filmowo – produkcyjnej.

Festiwal będzie połączony z Dniami Otwartymi Wydziału, podczas którego kandydaci na studia będą mieli okazję uzyskać informacje o ofercie edukacyjnej WRiTV, przebiegu studiów oraz zasadach rekrutacji. Kandydaci będą mieli możliwość konsultacji z wykładowcami Wydziału. Osoby zainteresowane studiami na kierunku Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia prosimy o zabranie ze sobą teczek z pracami fotograficznymi. Teczki konsultować będą dr hab. Adam Sikora, dr hab. Ryszard Czernow i dr hab. Janusz Musiał. Początek konsultacji w piątek, 7 kwietnia, o godzinie 12.00.

Więcej informacji wkrótce...