Wirtualne dni otwarte Szkoły Filmowej

11.05.2020
Fot. Krzysztof Szlapa

Wirtualne dni otwarte Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego odbędą się w dniach 3-5.06.2020 r.

Podczas wydarzenia przewidziane są e-konsultacje teczek dla kandydatów na reżyserię, realizację obrazu i fotografię oraz organizację produkcji filmowej.

Kandydatów na reżyserię prosimy o przesyłanie treatmentów oraz scenariuszy lub wybranych scen ze scenariusza na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłoszone teksty muszą być zapisane w formacie pdf.

W konsultacjach dla kandydatów na reżyserię udział wezmą: dr hab. Beata Dzianowicz oraz prof. UŚ dr Jarosław Świerszcz / Ingmar Villqist

Prace przyjmowane będą do piątku 29.05.2020 do godz. 24:00. Zostaną one potem losowo przydzielone do konsultanta, a kandydaci mailowo poinformowani o terminie i godzinie spotkania z naszymi wykładowcami. Spotkania odbędą się w aplikacji Zoom. Kandydaci otrzymają konkretne linki do swoich spotkań.

O szczegółach e-konsultacji teczek dla kandydatów kierunku realizacji obrazu oraz organizacji produkcji filmowej będziemy informować wkrótce.