Uruchamiamy nowy kierunek studiów Creative management in new media

28.05.2020
 

Podczas najbliższej rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego będzie można aplikować na nowy kierunek studiów Creative management in new media.

Studia są propozycją dla osób, które posiadają stopień licencjata (Bachelor) lub magistra (Master of Science) i chcą wzmocnić swoje kompetencje w obszarze komunikacji w mediach społecznościowych, a także poszerzyć, uporządkować i ugruntować wiedzę o nowych narzędziach i technikach wykorzystania mediów społecznościowych. Studia w kompleksowy sposób przygotują do pracy w epoce konwergencji mediów oraz sprawnego poruszania się w świecie mediów cyfrowych.

Zajęcia na studiach prowadzone będą w całości w języku angielskim. Pierwszy rok zajęć będzie odbywał się w formie zdalnej. Drugi rok studiów będzie prowadzony stacjonarnie w siedzibie Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego. Studia kończą się nadaniem tytułu zawodowego magistra na kierunku Creative management in new media.

Studia obejmują 1200 godzin dydaktycznych. Opłata semestralna będzie wynosić 6800,00 zł (1500 Euro).

Szczegóły: Creative management in new media