Creative management in new media bez opłat semestralnych dla studentów z Polski i z UE

28.09.2020 1
Creative management in new media

Miło nam przekazać, że pozyskaliśmy dodatkowe źródło finansowania i możemy zaprosić studentów z Polski i z krajów Unii Europejskiej na studia Creative management in new media bez opłat semestralnych. Rekrutacja rozpoczyna się 28 września 2020 i potrwa do 16 października 2020.

Studia Creative management in new media są propozycją dla osób, które posiadają stopień licencjata (Bachelor) lub magistra (Master of Science) i chcą wzmocnić swoje kompetencje w obszarze komunikacji w mediach społecznościowych, a także poszerzyć, uporządkować i ugruntować wiedzę o nowych narzędziach i technikach wykorzystania mediów społecznościowych. Zajęcia prowadzone będą w całości w języku angielskim.

Plan rekrutacji i wymagania dotyczące portfolio kandydata:

 1. 28 września 2020 roku – rozpoczęcie procesu rekrutacji
  https://us.edu.pl/kandydat/en/rekrutacja-na-rok-akademicki-2020-2021/ 
  https://irk.us.edu.pl/irk/application/program?id=908
 2. 16 października 2020 roku – ostateczny termin:
  • aplikowania w systemie rekrutacji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (należy załączyć dokument uzyskania stopnia licencjata lub magistra)
  • przesłania portfolio kandydata potwierdzającego doświadczenie w przemyśle kreatywnych, instytucjach kultury, sektorze audiowizualnym – link do mediów społecznościowych (YT, Instagram, Vimeo etc.) lub plik pdf (max 30 stron) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. 20-21 października 2020 roku – rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim, prowadzona na Skype, weryfikująca wiedzę kandydata z zakresu współczesnego przemysłu kreatywnego, instytucji kultury i sektora audiowizualnego i weryfikująca predyspozycje kandydata do pracy w przemyśle audiowizualnym (dokładny termin rozmowy kwalifikacyjnej zostanie przesłany kandydatowi na 3 dni przed)