Transform4Europe Week

26.11.2021

Uniwersytet Śląski będzie organizatorem pilotażowej edycji międzynarodowego wydarzenia Transform4Europe Week, które odbędzie się w dniach 9-13 maja 2022 roku. W tym czasie zamiast zajęć i wykładów odbywać się będą spotkania, rozmowy, warsztaty, pokazy i wiele innych wydarzeń, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej o sobie.

W maju 2022 roku zaprosimy do Polski studentów, doktorantów i pracowników reprezentujących każdą z uczelni sojuszu.

Pięć dni wypełni bogata oferta wykładów mistrzowskich, wspólnych projektów badawczych, zajęć dydaktycznych, wycieczek, warsztatów i wydarzeń artystycznych. Będziemy uczyć się języków sojuszu w ramach inicjatywy Languages for Lunch. Podczas popołudniowych spotkań pokażemy gościom z partnerskich uczelni nasz region i kulturę. Zaprezentujemy najciekawsze projekty badawcze, dydaktyczne i artystyczne. Warto dodać, że Transform4Europe Week to także spotkania online, przygotowane z myślą o całej społeczności akademickiej naszego uniwersytetu europejskiego.

Szczegółowe informacje: link