Papaya Young Creators 2022. Spotkanie „Treatment – czyli jak obrazem i słowem sprzedać pomysł?”

20.01.2022

PAPAYA YOUNG CREATORS zaprasza na spotkanie online zatytułowane „TREATMENT - czyli jak obrazem i słowem sprzedać pomysł?”. O zagadnieniu opowiedzą reżyser Papaya Films, Filip Bartczak oraz Igor Połaniewicz, autor zdjęć, Papaya Films. Spotkanie odbędzie się 27 stycznia o g. 12:00 ONLINE.

Filip Bartczak - reżyser i scenarzysta, a także fotograf i DJ. Miłośnik kina i form dokumentalnych, które dają mu inspirację do tworzenia filmów reklamowych i teledyskowych. Do tej pory zaufały mu marki takie jak: Hennessy, mBank, Grupa Żywiec, Biedronka, Tymbark, i artyści Pezet, Bitamina, Dawid Podsiadło, Kayah, Fisz Emade, O.S.T.R., Otsochodzi.

Igor Połaniewicz – autor zdjęć, który swoje umiejętności szlifował w zróżnicowanych formach filmowych. Niejednokrotnie wyróżniany w konkursach kreatywnych. Współpracował z: Huawei, Orange, Spotify, MasterCard, IKEA, Sokołem, Matą, Quebonafide, Szczylem, Pezetem, Marią Peszek, czy Brodką. Laureat 5. edycji konkursu Papaya Young Directors.

Spotkanie zostanie poprzedzone prezentacją konkursu Papaya Young Creators, którego 9. edycja rozpocznie się już 31 stycznia.

Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach jest partnerem edukacyjnym 9. edycji konkursu Papaya Young Creators. Spotkanie odbywa się w ramach naszej współpracy.