Warsztaty dokumentalne

Krystian Matysek / fot. Monika Dróżdż

Dobiegły końca dziesiąte warsztaty dokumentalne, które po raz pierwszy nie wzięły na cel człowieka, a zwierzę! I to w dodatku dzikie. Warsztaty odbyły się w Beskidzie Sądeckim na stokach Eliaszówki od 3 do 10 października 2020. Masterclass dla studentów pierwszych roczników kierunków: reżyseria i realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia poprowadził Krystian Matysek – nasz znakomity absolwent, autor takich filmów jak "Dziobem i pazurem" (2001), "Niedźwiedź - władca gór" (2012), "Piasek jest drapieżnikiem" (2005), "Łowcy miodu" (2015). Opiekę pedagogiczną nad warsztatami sprawowała Beata Dzianowicz. Na rezultaty czatowania na zwierzę z obiektywem przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.