Giełda filmowo-szkolna

20.10.2020

W najbliższą sobotę, 24 października będzie mieć miejsce giełda filmowo-szkolna w ramach Festiwalu Filmoteki Szkolnej. W giełdzie wezmą udział przedstawiciele najważniejszych uczelni w Polsce, którzy przedstawią swoją ofertę oraz możliwości, jakie dają kierunki zarówno filmoznawcze, jak i filmowe. Naszą Szkołę reprezentować będzie dr Anna Huth, która opowie uczestnikom o naszej ofercie kierunków oraz o możliwościach jakie niosą ze sobą. Spotkanie z dr Anną Huth będzie mieć miejsce w sobotę, 24 października w godzinach 16:00-16:45. Spotkanie odbędzie się przez aplikacje ZOOM. Jego odbiorcami będą uczestnicy programu Filmoteka Szkolna, czyli uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Festiwal Filmoteki Szkolnej to coroczne spotkanie młodych pasjonatów kina i ich nauczycieli. W tym roku odbywa się w formule online w terminie 20-24 października.

Szczegóły programu: link