Szkoła Filmowa partnerem T-Port Online Film Market

19.11.2020

Jesteśmy w gronie nowych partnerów branżowej platformy T-Port Online Film Market.

T-Port to innowacyjna platforma, której celem jest promowanie wschodzących talentów i ułatwianie dystrybucji filmów krótkometrażowych w profesjonalnej branży filmowej. T-Port Online Film Market to narzędzie branżowe ograniczone jedynie do użytku profesjonalistów: producentów, festiwali filmowych, agentów sprzedaży.

Platforma została zainicjowana przez Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich w Tel Awiwie w 2017 roku. Obecnie zawiera ponad 600 tytułów zrealizowanych przez niezależnych filmowców i studentów szkół filmowych.

T-Port jest aktywny na festiwalach, targach i wydarzeniach branżowych organizując wydarzenia i panele dla profesjonalistów. W 2019 roku T-Port otrzymał grant z programu Kreatywna Europa Unii Europejskiej.