Wernisaż wystawy Agnieszki Knocińskiej

Fot: Agnieszka Knocińska

Galeria pusta cd. zaprasza na wernisaż wystawy pt. „Gdzieś, gdzie należę” Agnieszki Knocińskiej – studentki I roku Realizacji Obrazu Filmowej, Telewizyjnego i Fotografii w Szkole Filmowego im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wernisaż online wystawy odbędzie się w środę 28 kwietnia o godzinie 18.00 na platformie MS Teams.

Gdzieś, gdzie należę

Cykl fotografii „Gdzieś, gdzie należę” jest dosłownym, a zarazem metaforycznym zapisem uczuć towarzyszących mi w ostatnich, bardzo trudnych miesiącach mojego życia. Emocje i wspomnienia, które zakorzeniły się w mojej głowie łączą się nieodzownie z charakterem prezentowanych przeze mnie obrazów.

Wewnętrzne słowa, które tworzą miejsce. Nicość z jaką musimy się zmierzyć w nas samych, wypycha często na skraj emocji. Pustka, którą chcemy zaleczyć, samotność, która opanowała serce i umysł. Autodestrukcja czy samo-ukochanie? Jak się tego dowiedzieć? Gdzie znaleźć siebie?

Agnieszka Knocińska - urodzona 11.07.1996 roku we Wrześni. Studentka I roku Realizacji Obrazu Filmowej, Telewizyjnego i Fotografii w Szkole Filmowego im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Link do połączenia: link

Szczegóły techniczne:
Połączenie za pomocą platformy MS TEAMS. Po kliknięciu w powyższy link można dołączyć do spotkania za pomocą przeglądarki internetowej, bez logowania się. Uczestników wernisażu on-line prosimy o włączenie kamer i wyciszenie mikrofonów.