Wernisaż wystawy Estery Świętosławskiej

Fot. Estera Świętosławska

Galeria pusta cd. zaprasza na wernisaż wystawy pt. „Portret człowieka” Estery Świętosławskiej - studentki I roku Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wernisaż online wystawy odbędzie się w środę 26 maja o godzinie 18.00 na platformie MS Teams.

Autorka zaprezentuje na wystawie dwa cykle fotograficzne:

Portrety swojej Babci, która od 2 lat cierpi na chorobę Alzheimera. Jej dni coraz bardziej przypominają marzenia senne niż rzeczywiste życie.

Człowiek w architekturze - poszukiwanie nowych ścieżek myślenia o człowieku, mieście i architekturze.

Estera Świętosławska - Urodzona 17 kwietnia 1993 roku w Łodzi. Studentka pierwszego roku Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach Uniwersytetu Śląskiego. Wcześniej ukończyła Filmoznawstwo na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Link do połączenia: link

Szczegóły techniczne:
Połączenie za pomocą platformy MS TEAMS. Po kliknięciu w powyższy link można dołączyć do spotkania za pomocą przeglądarki internetowej, bez logowania się. Uczestników wernisażu on-line prosimy o włączenie kamer i wyciszenie mikrofonów.