2016

Ameryka - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego na 45. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Sehsüchte w Poczdamie (Niemcy)

Ameryka - Nagroda Jury Młodych "Złoty Jeździec" w Konkursie Międzynarodowym na 28. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Dreźnie (Niemcy)

Larp - Nagroda Short TV na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych i Animowanych Mecal w Barcelonie (Hiszpania)

To, czego chcę - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego w Konkursie Międzynarodowym na 63. Festiwalu Filmów Dokumentalnych i Krótkometrażowych w Belgradzie (Serbia)

Zdarzyć się mogło, zdarzyć się musiało - Nagroda w kategorii Najlepsza scenografia na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Watersprite w Cambridge (Wielka Brytania)

Las cieni - Nagroda w kategorii Najlepszy montaż dźwięku na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Watersprite w Cambridge (Wielka Brytania)

Supernova - Platinum Remi Award na 49. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Houston (USA)

Supernova - Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego na Festiwalu Filmowym Sci-On! w Reno (USA)

Ameryka - Wyróżnienie na 24. Festiwalu Filmowym Art Film Fest w Koszycach (Słowacja)

Jedyne wyjście - Wyróżnienie na 8. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym International Short Film Experience w Lejdzie (Holandia)

Las cieni - Nagroda Publiczności dla filmu studenckiego na 1. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Pafos (Cypr)

Szczękościsk - Nagroda dla najlepszego filmu w Konkursie Młodego Kina oraz Nagroda Krakowskiego Klastra Filmowego na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni

Zagraj ze mną - Wyróżnienie Honorowe w Konkursie Młodego Kina na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni

Daniel - Nagroda za montaż do filmu krótkometrażowego dla Agaty Cierniak na 35. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film

Pół roku Franka W. - Nagroda Specjalna Legalnej Kultury dla filmu krótkometrażowego na 35. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film

Zaburzenie - Srebrne Grono w Konkursie Krótkich Filmów Fabularnych na 45. Lubuskim Lecie Filmowym (Łagów)

Ameryka - Grand Prix na 19. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Zoom-zbliżenia" (Jelenia Góra)

Ameryka - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego na 23. Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia" (Września)

Daniel - Nagroda dla najlepszego filmu o wartościach przyrodniczych na 9. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych "Okime Młodych" (Świdnica)

Pół roku Franka W. - Wyróżnienie na 9. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych "Okime Młodych" (Świdnica)

To, czego chcę - Grand Prix, Nagroda Publiczności oraz Wyróżnienie Jurorskie Mateusza Damięckiego dla Ariela Makary na 13. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Węgiel (Katowice)

Ameryka - Nagrody w kategoriach Najlepsza reżyseria i Najlepszy Film Polski na 13. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Węgiel (Katowice)

Gdybym tylko był pająkiem - Wyróżnienie na 13. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Węgiel (Katowice)

Multifrenia - Wyróżnienie na 13. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Węgiel (Katowice)

Powrót - Wyróżnienie w konkursie Filmowa Młoda Polska na 20. Festiwalu Filmu-Muzyki-Malarstwa "Lato z Muzami" (Nowogard)

To, czego chcę - Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego w Konkursie Kina Offowego na 8. Solanin Film Festival (Nowa Sól)

Afekt - Złoty Jeż dla najlepszego filmu na 9. Festiwalu Kina Niezależnego FilmOffo (Opole Lubelskie)