Wernisaż wystawy Natalii Cichosz

Fot. Natalia Cichosz

Galeria pusta cd. zaprasza na wernisaż wystawy pt. „ZBLIŻENIA” Natalii Cichosz – studentki kierunku Realizacja Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografia w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wernisaż wystawy odbędzie się w środę 24 listopada o godzinie 18.00 w siedzibie Galerii pusta cd. w Jaworznie przy ul. Fabrycznej 37. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do dnia 29 grudnia 2021 roku.

Zbliżenia

TY

JA

MY

WY

ONI

Obserwacja i relacja. Studium emocji człowieka oraz chwila jego interakcji z otoczeniem.

Natalia Cichosz - rocznik 1997. Studentka Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Absolwentka Produkcji Medialnej Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Sympatyczka flanerowania.