Trwa nabór projektów do Pitching Session 1. edycji Student Film Market

17.02.2022

W ramach Student Film Market, organizowanego równolegle z 19. edycją Węgiel Film Festival odbędzie się Pitching Session. Wyselekcjonowani uczestnicy będą mieli okazję przejść szkolenie z prowadzenia pitchingu oraz zaprezentować swój projekt przed fundatorem nagrody. Nabór zgłoszeń trwa do 15.03.2022 roku. Ogłoszenie wybranych projektów nastąpi 01.04.2022 roku.

Wymogi:

• rough cut/work in progress filmu dokumentalnego
  • czas trwania od 15 do 52 minut (tzw. godzina telewizyjna)

Link do formularza zgłoszeniowego: link

Materiały audiowizualne związane z projektem (fotosy/stille, fragmenty filmu - minimum 2 zmontowane sceny) należy przesłać za pośrednictwem serwisu WeTransfer na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Student Film Market to branżowe targi czołowych polskich szkół filmowych. Pierwsza edycja Student Film Market odbędzie się w dniach 12.05-15.05.2022 roku w Katowicach.