Zapraszamy do udziału w inauguracji roku akademickiego 2023/2024 w naszej sali kinowej

Mamy zaszczyt zaprosić na inaugurację roku akademickiego 2023/2024 w Szkole Filmowej im. K. Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego.

Uroczystość odbędzie się 6 października 2023 roku o godz. 11:00 w sali kinowej na parterze w budynku Szkoły Filmowej (ul. św. Pawła 3).

👉 Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie swojej obecności mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 02.10.2023 r.

W programie:

Drogi Studencie, bądź z nami w tym wyjątkowym dniu. W szczególności zaproszenie składamy na ręce pierwszorocznych studentów (obecność obowiązkowa).

W imieniu Dziekan Szkoły Filmowej dr hab. Krystyny Doktorowicz, prof. UŚ serdecznie zapraszamy do udziału w inauguracji wszystkich wykładowców naszego wydziału.