Zapraszamy do udziału w panelu dyskusyjnym pn. „Jak reżyser castingu czyta scenariusz”, organizowanym przez Filmmakers Europe we współpracy ze Szkołą Filmową im. K. Kieślowskiego. Wydarzenie odbędzie się 6 października 2023 r. w ramach 39. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego i Warsaw Next.

Panel ma na celu omówienie sztuki i metody castingu w świecie kina, zwracając uwagę na istotę roli jaką odgrywają reżyserzy castingu w ożywaniu historii na dużym ekranie.

Uczestniczki panelu: Timka Grin, Cassandra Han, Ewa brodzka i Paulina Krajnik. Moderatorem wydarzenia będzie dr Anna Huth, wykładowczyni naszego wydziału.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Akredytacja na WFF nie jest wymagana.

Więcej szczegółów w treści wydarzenia – zachęcamy do zapoznania się (link)