Warsztaty filmowe film:lab – trzymaj rękę na pulsie

Fot. Magdalena Dudek

Wczoraj zakończyły się trzydniowe warsztaty VIRTUAL:PRODUCTION organizowane przez Szkołę Filmową im. K. Kieślowskiego w ramach projektu film:lab, we współpracy ze Szkołą Filmową w Łodzi.

Już niedługo na naszych profilach w mediach społecznościowych i na stronie ogłosimy nabór na styczniowe warsztaty. Bądźcie czujni! 🎬

Tym razem warsztaty odbyły się w VUFINDER STUDIOS z udziałem partnerów tj. Heliograf, M5 FILM, DI Factory i Canon Polska. Bardzo dziękujemy za możliwość współdziałania przy tym przedsięwzięciu.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem autorstwa Dagmary Romanowskiej, który znajdziecie w najnowszym Magazynie Filmowym od Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Strony 66-68 poświęcone zostały naszym warsztatom film:lab.

Polecamy również Waszej uwadze osobną stronę warsztatów film:lab, która poza tym, że jest nośnikiem informacji, jest również bardzo przydatnym narzędziem w procesie aplikowania na warsztaty – kliknij TUTAJ.