Pierwszy taniec w chmurach poleci do Wenecji!

Pierwszy taniec w chmurach, reż. Michał Mieszczyk (zdjęcia Igor Połaniewicz)

Gratulujemy Pierwszy taniec w chmurach kwalifikacji na Ca' Foscari Short Film Festival w Wenecji!

🎬 Pierwszy taniec w chmurach | reżyseria Michał Mieszczyk | zdjęcia Igor Połaniewicz | kierownictwo produkcji Edyta Bełza & Yana Honcharenko

Szukający odkupienia Patryk próbuje poukładać sobie życie z Mają i stać się ojcem dla jej dwuletniego syna Matiego. Aby zdobyć pieniądze na ślub, decyduje się współudział w przemycie narkotyków. Niespodziewanie do kraju wraca biologiczny ojciec Matiego, który reprezentuje wszystko czego brakuje Patrykowi: stabilność, bezpieczeństwo i dostatek. Marzenia Patryka zderzają się z bezwzględną rzeczywistością.

📅 Festiwal odbędzie się w dniach od 20 do 23 marca 2024 r.

Gratulujemy wszystkim studentom zaangażowanym w projekt, wyczekujemy z niecierpliwością na wieści o nagrodach!