Inauguracja roku akademickiego 2016/2017 na Wydziale Radia i Telewizji

05.10.2016
Inauguracja roku akademickiego 2016/2017 na Wydziale Radia i Telewizji

W środę 5 października 2016 roku na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego odbyła się inauguracja roku akademickiego 2016/2017.

Po powitaniu przybyłych gości Dziekan prof. UŚ dr hab. Krystyna Doktorowicz wygłosiła przemówienie, w którym przypomniała zeszłoroczne sukcesy naukowe i artystyczne, a także przedstawiła plany Wydziału na najbliższe lata. Głos zabrał również Przedstawiciel Samorządu Studentów Filip Pawlak.

W dalszej części uroczystości odbyła się immatrykulacja studentów pierwszego roku, której dokonał Prorektor ds. Studenckich i Dydaktycznych mgr Ernest Wilde.

Wykład inauguracyjny, zatytułowany „Mediacje intelektu z emocjami”, wygłosił Prodziekan ds. Nauki i Sztuki prof. zw. dr hab. Jerzy Łukaszewicz.