Wykład online Marka Powera

Mark Power “Good Morning America” 2018 / Magnum Photos
Zapraszamy studentów naszego wydziału na wykład online Marka Powera - cenionego fotografika, członka prestiżowej agencji Magnum Photos. Wykład odbędzie się w najbliższy wtorek 21.04.2020 o godz. 12.00 w aplikacji ZOOM.
Mark Power opowie o projekcie "Melodia dwóch pieśni" (2004-2009), który realizował w naszym kraju. Przyglądał się w nim Polsce z pozycji zewnętrznego obserwatora. Dokumentował zapomniane miejsca drugiej i trzeciej kategorii, które złożyły się w fascynujący obraz kraju dalekiego od pocztówek. Podczas wykładu Mark Power będzie też mówił o swoim najnowszym projekcie "Good Morning, America" nad którym cały czas pracuje.
Po wykładzie odbędzie się Q&A i będzie istniała możliwość zadania pytań artyście.