Zajęcia online z dr Angusem Finney

24.09.2020 1
Angus Finney

Zapraszamy do zapisów na zajęcia online z Angusem Finney, wykładowcą m.in. Londyńskiej Szkoły Filmowej, Uniwersytetu w Exeter oraz profesora wizytującego Uniwersytetu Cambridge.

Pan Finney poprowadzi zajęcia z zarządzania procesem produkcji filmowej w dniach 12.10-16.10.2020 za pośrednictwem platformy MS Teams.

Angus Finney to międzynarodowy ekspert, producent wykonawczy, wykładowca i autor wielu książek m.in. The State of European Cinema, The International Film Business czy The Egos Have Landed: The Rise and Fall of Palace Pictures.

Zapisy mailowo u dr Anny Huth, pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie możliwe dzięki udziałowi w programie Jeden Uniwersytet - Wiele Możliwości. Program Zintegrowany POWER.