Wirtualny Dzień Adaptacyjny

Wirtualny Dzień Adaptacyjny

Zapraszamy studentów I roku do uczestnictwa w Wirtualnym Dniu Adaptacyjnym, który odbędzie się 7 października 2020 r. o godz. 8.00 na fanpage’u Samorządu Studenckiego UŚ.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele samorządu studenckiego Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego, którzy przekażą najważniejsze informacje dotyczące wydziału i przybliżą jego specyfikę. Porozmawiają z najważniejszymi osobami na wydziale – Dziekan dr hab. prof. UŚ Krystyną Doktorowicz, Koordynator ds. Studenckiej Aktywności dr Anną Huth oraz Koordynatorem ds. Dostępności dr. Adrianem Robakiem. Przedstawiciele wydziałowych władz opowiedzą więcej o tym, jak poruszać się po jednostce, gdzie załatwić najważniejsze sprawy i jakie możliwości czekają na nowych studentów, a także przedstawią szczegóły kształcenia zdalnego. Drugą częścią Wydziałowego Wirtualnego Dnia Adaptacyjnego będzie wirtualna wycieczka po wydziale, podczas której zostaną pokazane najważniejsze i najciekawsze miejsca w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego.

W trakcie całego spotkania uczestnicy będą mogli zadawać pytania w komentarzach pod transmisją.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w Wirtualnym Dniu Adaptacyjnym UŚ, który odbędzie się 5 października 2020 r. o godz. 10.00 na oficjalnym fanpage’u Uniwersytetu Śląskiego, a także w szkoleniach, które ułatwią nowym studentom poruszanie się po uczelni:

• "CINiBA" – 2.10.2020 r., godz. 8.00,
  • "Polityka bezpieczeństwa" – 2.10.2020 r., godz. 12.00,
  • "Kształcenie zdalne" – 5.10.2020 r., godz. 8.00,
  • "Koronawirus" – 8.10.2020 r., godz. 12.30,
  • "BHP" – 9.10.2020 r., godz. 12.30.