Konkurs Życie w Architekturze

Szkoła Filmowa – klatka schodowa / fot. Krzysztof Szlapa

Siedziba Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach znalazła się w ścisłej czołówce IX edycji konkursu Życie w Architekturze - w najważniejszym, ogólnopolskim konkursie na najbardziej znaczące realizacje architektoniczne w latach 2015-2019.

Konkurs „Życie w Architekturze” organizowany jest przez redakcję miesięcznika „Architektura-murator” od 1995 roku. Konkurs cieszy się wielką popularnością i uznaniem środowiska architektonicznego, międzynarodowych instytucji architektonicznych oraz władz samorządowych i państwowych. W 8 dotychczasowych edycjach rywalizowało w nim ponad 3000 realizacji.

Na naszą siedzibę można oddać głos od 12 do 27 października za pomocą linku: https://zyciewarchitekturze2020.architekturamurator.pl/plebiscyt/

Zwycięski obiekt otrzyma tablicę Ulubieniec Polski. Uroczysta gala odbędzie się w dniu 19 listopada w Warszawie.