Kino Dzieci Industry oraz Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zapraszają na bezpłatne webinary na temat produkcji filmów dla dzieci

10.12.2020
Kino Dzieci Industry

Kino Dzieci Industry wspólnie z 45. Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zaprasza do udziału w wykładach poświęconych produkcji filmów dla dzieci. Chcemy w ten sposób zachęcić polską branżę filmową do zainteresowania się tym gatunkiem.

Webinary odbędą się w ramach nowego cyklu spotkań „Zbliżenie na… kino młodzieżowe”, który jest częścią programu branżowego Gdynia Industry. Webinary dostępne będą na kanale YouTube FPFF Gdynia. Spotkania prowadzone będą w języku angielskim.

Kino Dzieci Industry to wydarzenie skierowane do polskiej i międzynarodowej branży filmowej, towarzyszące MFF Kino Dzieci. Organizatorem obu projektów jest Dział Edukacji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty , który od wielu lat realizuje działania mające na celu wzrost zainteresowania twórców i publiczności kinem dla dzieci i młodzieży, które z powodzeniem może łączyć kino artystyczne z wysoką frekwencją. Dzięki partnerstwu Kino Dzieci Industry i festiwalu w Gdyni odbędą się trzy spotkania online, podczas których chcemy pokazać polskim twórcom i gościom festiwalu jakie możliwości i korzyści stwarza produkcja filmów dla młodych widzów.

Więcej: www.kidskinoindustry.pl

PROGRAM WEBINARÓW KINO DZIECI INDUSTRY NA 45. FPFF W GDYNI

Koprodukcja z Chinami
11 grudnia 2020, 11.00-12.00 / współorganizator: Kino Dzieci Industry

Kształtowanie produkcji między art-housem a nurtem komercyjnym
11 grudnia 2020, 14.00-15.00 / współorganizator: Kino Dzieci Industry

Wykład mistrzowski Philipa LaZebnika
11 grudnia 2020, 16.00-16.45 / współorganizator: Kino Dzieci Industry