Wernisaż wystawy Karoliny Monwid-Olechnowicz

Zaproszenie na wystawę

Galeria pusta cd. zaprasza na wernisaż wystawy pt. Harmonia w dysharmonii Karoliny Monwid-Olechnowicz – studentki IV roku Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wernisaż online wystawy odbędzie się w środę 27 stycznia o godzinie 18.00 na platformie MS Teams.

Harmonia w dysharmonii.

Bardzo często nasze stopy kierowane są na drogi, które wydawałoby się nie do końca sami wybraliśmy, bądź rozumiemy. Czas i miejsce, w którym przyszliśmy na świat, ludzie którzy nam towarzyszą oraz szereg doświadczeń, które zapisały się na naszej karcie, tworzą sieć zależności, która popycha nas do podejmowania takich, a nie innych decyzji podczas naszej podróży. Świadomie nauczmy się podążać, poszukując siebie, aby iść tam, gdzie pragniemy bez jakichkolwiek zależności. Doświadczajmy pomimo złożoności losu.

Harmonia w dysharmonii to zbiór wybranych portretów bliskich osób z mojej rodziny, tych od których zaczęła się moja droga w eksploracji świata sztuki. W moim podejściu do portretu dostrzegam coś więcej niż twarz, lecz wielopoziomowość ekspresji emocjonalności, wychodzącą poza granice kadru.

Karolina Monwid - Olechnowicz – rocznik 1995, adeptka sztuki filmowej, patrząca poza horyzont percepcji i świadomości, poszukująca w swojej twórczości tego, co niewidzialne. Studentka IV roku Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Link do połączenia: link

Szczegóły techniczne:
Połączenie za pomocą platformy MS TEAMS. Po kliknięciu w powyższy link można dołączyć do spotkania za pomocą przeglądarki internetowej, bez logowania się. Uczestników wernisażu on-line prosimy o włączenie kamer i wyciszenie mikrofonów.