VIVA! Photo Awards 2020 dla Karoliny Monwid-Olechnowicz

„Poza granicami” fot. Karolina Monwid-Olechnowicz

Karolina Monwid-Olechnowicz – studentka IV roku Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego została laureatką prestiżowego konkursu fotograficznego VIVA! Photo Awards 2020!

Karolina Monwid-Olechnowicz otrzymała Grand prix konkursu i nagrodę jury w kategorii Portret za pracę "Poza granicami". Nagrodę przyznało jury w składzie: Martyna Wojciechowska - dziennikarka i podróżniczka, Tomasz Gudzowaty - fotograf, Katarzyna Tusk - blogerka, Michał Piróg - tancerz, choreograf i osobowość telewizyjna, Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska - redaktor naczelna VIVY! oraz Marek Knap - dyrektor artystyczny Edipresse Polska.

VIVA! Photo Awards to największy konkurs fotograficzny w Polsce. Od ponad 12 lat światowej sławy jury nagradza laureatów w kilku kluczowych kategoriach (m.in. portret, reportaż, natura). Tegoroczne zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w formie wystawy w Łazienkach Królewskich w Warszawie oraz będą poddane licytacji, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.