Konsultacje teczek w ramach Dni Otwartych

24.03.2021

Kandydatów na kierunki Reżyseria oraz Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia w roku akademickim 2021/2022 zapraszamy do skorzystania z konsultacji scenariuszowych oraz portfolio fotograficznego w ramach Dni Otwartych Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego podczas 18. edycji Węgiel Film Festival (13-16 maja 2021).

Konsultacje scenariuszowe

Scenariusze krótkometrażowego filmu fabularnego (do 30') oraz/ lub jeden pomysł na film dokumentalny należy przesłać najpóźniej do dnia 1.05.2021 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formacie PDF.

W tytule prosimy wpisać "Konsultacje Dni Otwarte SF". W trakcie Festiwalu kandydaci otrzymają informację o indywidualnym terminie konsultacji za pośrednictwem platformy Zoom.
UWAGA: konsultacjom podlegają jedynie scenariusze na filmy maksymalnie 30-minutowe!

Konsultacje portfolio fotograficznego

Portfolio w formacie PDF należy przesłać najpóźniej do dnia 1.05.2021 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule prosimy wpisać "Konsultacje Dni Otwarte SF". Portfolio może mieć maksymalnie 20 stron.

Wymagania techniczne:
1980 x 1080p
92 dpi

W linku wzór pliku do pobrania: link

W pierwszym tygodniu maja kandydaci, którzy prześlą swoje prace fotograficzne, otrzymają od nas mail z terminem indywidualnej konsultacji poprzez platformę ZOOM.