„Test” na Carmarthen Bay Film Festival

Test / fot. Bartosz Toboła

Test (2020) w reż. Bartosza Toboły kontynuuje pokazy festiwalowe. Tym razem etiuda operatorska naszego studenta V roku realizacji obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografii dotarła do Walii na Carmarthen Bay Film Festival, gdzie do czwartku 20 maja trwa 10. edycja festiwalu kwalifikującego do nagród BAFTA.

Test opowiada o Weronice, której umysł po usłudze skanowania pamięci gubi się pomiędzy wspomnieniami, a rzeczywistością.

Podczas jubileuszowej edycji Carmarthen Bay Film Festival zostanie zaprezentowanych ponad 250 filmów z 52 krajów. Test (2020) w reż. Bartosza Toboły rywalizuje o nagrody w konkursie międzynarodowych filmów krótkometrażowych. Nasz film będzie dostępny na platformie online festiwalu od 18 do 20 maja.

Szczegóły: link