Wernisaż wystawy Jakuba Kaźmierczaka

Fot. Jakub Kaźmierczak

Galeria pusta cd. zaprasza na wernisaż wystawy pt. „EXIT” Jakuba Kaźmierczaka - studenta I roku Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wernisaż wystawy odbędzie się w środę 29 września o godzinie 18.00 w siedzibie Galerii pusta cd. w Jaworznie przy ul. Fabrycznej 37. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do dnia 26 października.

Prezentowane fotografie są fragmentem cyklu podejmującego próbę zrozumienia relacji z konkretną przestrzenią.

Jakub Kaźmierczak – urodzony w 1997 roku. Student I roku Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach.