Konsultacje teczek dla kandydatów na realizację obrazu

Fot. Krzysztof Szlapa

Podczas wirtualnych dni otwartych Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego odbywających się w dniach 3-5.06.2020r. odbędą się e-konsultacje teczek dla kandydatów na realizację obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografię.

Kandydatów na realizację obrazu prosimy o przesyłanie swoich portfoliów w formacie pdf na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku 29 maja do godz. 24.00. Wysyłane portfolia powinny zawierać 20-30 najlepszych zdjęć zebranych na przestrzeni czasu. Przy czym istnieje możliwość dodania tytułów. Rozdzielczość robocza pojedynczej strony powinna wynosić 1920 × 1080. Strona tytułowa powinna zawierać imię i nazwisko kandydata + formułę „Dni otwarte szkoły filmowej 2020”.

W odpowiedzi na maila kandydaci otrzymają potwierdzenie dotyczące dnia i godziny indywidualnego spotkania konsultacyjnego na platformie ZOOM. Zainteresowanym w razie potrzeby możemy wysłać także przykładowe portfolio.

Ze strony Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego udział w konsultacjach potwierdzili prof. UŚ dr hab. Janusz Musiał, prof. UŚ dr hab. Ryszard Czernow, prof. UŚ dr hab. Marcin Koszałka oraz dr hab. Adam Sikora.

O szczegółach e-konsultacji teczek dla kandydatów kierunku organizacji produkcji filmowej będziemy informować wkrótce.