Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego | kieslowski.pl

Szkoła Filmowa im. K. Kieślowskiego ogłasza rekrutację na studia w uczelni zagranicznej w ramach programu Erasmus w roku akademickim 2021-2022.

Czas rekrutacji: 15.03.2021 - 04.04.2021

Realizacja wyjazdu: semestr zimowy lub letni 2021-2022

Okres wyjazdu: 5 miesięcy

Warunek wyjazdu: przedmioty w uczelni zagranicznej w danym semestrze muszą podobne tematycznie i identyczne pod względem liczby punktów ECTS przedmiotom w danym semestrze, w którym odbywa się wyjazd, w Szkole Filmowej im. K. Kieślowskiego

Język wykładowy w uczelni zagranicznej: angielski

Kryteria oceny kandydatów: ranking studentów według sumy ocen (1) ocena z lektoratu języka angielskiego w ostatnim semestrze (w którym był lektorat) lub oceny przyznanej w oparciu o certyfikat językowy (jeśli nie było takiego lektoratu) oraz (2) średnia ocen z ostatniego semestru studiów.

Uwaga!

  • O obie oceny do obliczenia rankingu należy poprosić Dziekanat Szkoły Filmowej mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Dziekanat poda oficjalnie ocenę z lektoratu (1) i obliczy średnią ocen za ostatni semestr (2) i prześle kandydatowi mailem. Mail z Dziekantu proszę natychmiast przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Jeśli student nie miał w historii studiów lektoratu z języka angielskiego, powinien wraz ze złożeniem wniosku w systemie USOSweb przesłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. certyfikat językowy np. FCE, CAE, aby ustalić poziom znajomości języka angielskiego - ocenę (1).

Uczelnie zagraniczne: lista uczelni zagranicznych dostępna jest w systemie USOSweb w części dla studenta - wymiana studencka - rekrutacja.

Dane wpisywane do USOS:

  • W formularzu student wybiera 3 uczelnie zagraniczne (ranking preferencji).
  • Student nie podaje żadnych dodatkowych ocen, opinii, CV, listów motywacyjnych itp. Jeśli system to wymusi, wpisuje dowolny tekst. Dane te nie będą brane pod uwagę przy rekrutacji. Liczy się tylko ranking utworzony z ocen (1) i (2).

Uwaga!

Jeśli zaistnieją jakiekolwiek problemy w procesie rekrutacji użytkując system USOSweb (np. nie widać uczelni do wyboru, coś nie działa), proszę jak najszybciej o maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z punktu widzenia Koordynatora Programu Erasmus nie widać funkcjonalności widzianej przez studenta).

Rekrutację na praktyki w ramach programu Erasmus Plus prowadzi Biuro Wymiany Międzynarodowej.

ul. Bankowa 12, pok. 75
40-007 Katowice
tel.: 32 359 11 78
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.