Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego | kieslowski.pl

2022

The Hero - Nagroda miasta Selb dla najlepszego filmu wschodnioeuropejskiego, 45. Grenzland-Filmtage Selb (Selb, Niemcy)

Ostatnie dni lata - Nagroda za najlepszą muzykę, Women’s International Film Festival Nigeria (WIFFEN), (Abudża, Nigeria)

2021

Lolo - Nagroda Mimi Derba dla najlepszego krótkometrażowego filmu niemego, Festival Internacional de Cine Silente México (Puebla, Meksyk)

Tha Gap is Always Third - Laureat konkursu, Formula Mundi Filmfestival (Fulda, Niemcy)

Na wstrzymanym oddechu - Wyróżnienie "Srebrny Mamut", 1. Festiwal Polskich Filmów Sportowych (Zakopane, Polska)

Wyraj - Najlepszy film studencki, Macau International Short Film Festival (Macau, Chiny)

Wyraj - Grand Prix, International Film School Festival Tetouan, (Tetuan, Maroko)

Wyraj - Wyróżnienie Specjalne Jury w konkursie krótkometrażowych filmów fabularnych, PÖFF Shorts Black Nights Film Festival (Tallinn, Estonia)

Nie widzieliście tego, co ja widziałam - Grand Prix - Platynowa Barć, Barć Film Festival (Barcin, Polska)

Miłość Eli. Fragmenty - III Nagroda, Barć Film Festival (Barcin, Polska)

Wschód Zachód – Stypendium im. Mikołaja Wojciechowskiego dla obiecujących twórców filmowych, OFFELIADA Festiwal Filmowy (Gniezno, Polska)

Mój kraj taki piękny - Nagroda Studia Fotostube za najlepsze zdjęcia, OFFELIADA Festiwal Filmowy (Gniezno, Polska)

Ostatnie dni lata - Nagroda Główna "Horacy" Jury Młodego Widza, Wyróżnienie Jury Studenckiego, Nagroda "Laertes" Jury Dziennikarzy, OFFELIADA Festiwal Filmowy (Gniezno, Polska)

Uległość - Nagroda Klubu Krytyki Politycznej im. Stanisława Brzozowskiego, Nagroda "Ikar" Klubu Fantastyki "Fantasmagoria" za najlepszy film o tematyce science fiction/fantasy, Nagroda Specjalna Dyrektora Festiwalu „Rozenkranc", OFFELIADA Festiwal Filmowy (Gniezno, Polska)

Ostatnie dni lata - Nagroda publiczności w Konkursie Europejskim, Nagroda Jury Młodych, Nagroda federacji „Des Passeurs de Courts", 36. Brest European Short Film Festival (Brest, Francja)

Uległość - Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego za najlepszy film

The Hero - Nagroda za najlepszy film krótkometrażowy, 28. Ann Arbor Polish Film Festival (Ann Arbor, USA)

The Hero - Bridging the Borders Award, 22. Festiwal Filmów Polskich w Los Angeles (Los Angeles, USA)

Uległość - FRAPA w kategorii BOHATER, 10. Festiwal Filmów Frapujących (Gorzów Wielkopolski, Polska)

Wschód Zachód - Nagroda dla najlepszej aktorki w kategorii krótkiego metrażu dla Darii Poluniny, The Pigeon International Film Festival (Ísafjordur, Islandia)

Wyraj - Specjalne wyróżnienie w międzynarodowym konkursie filmów krótkometrażowych, 9. Dracula Film Festival (Braszów, Rumunia)

Wschód Zachód - Wyróżnienie w konkursie filmu fabularnego, 24. Międzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM-ZBLIŻENIA (Jelenia Góra, Polska)

Uległość - Grand Prix w kategorii Fabuła, 19. Festiwal Filmowy Opolskie Lamy (Opole, Polska)

The Hero - Nagroda Główna w kategorii Najlepsza Etiuda, 12. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja (Łódź, Polska)

Swoboda - Nagroda Jury Młodych dla najlepszej etiudy, 12. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja (Łódź, Polska)

Lekcja Anatomii - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego, Kingston Film Festival (Kingston Upon Thames, Wielka Brytania)

Wyraj - Nagroda ELBE DOCK za krótki metraż, International Film Festival ELBE DOCK (Uście nad Łabą, Czechy)

Ostatnie dni lata - I Nagroda, 15. CK OFF Festiwal Kina Niezależnego (Przemyśl, Polska)

Mother Dear - III Nagroda, 15. CK OFF Festiwal Kina Niezależnego (Przemyśl, Polska)

Od nowa - Wyróżnienie za montaż w konkursie "Błysk oka", Przeźrocza Festiwal Filmowy (Województwo Kujawsko-Pomorskie, Polska)

Fikołek - Nagroda dla najlepszego aktora w kategorii krótki metraż dla Piotra Polaka, Horrible Imaginings Film Festival (Santa Ana, Kalifornia, USA)

Dzień matki – Najlepszy film w konkursie międzynarodowym, Bengaluru International Short Film Festival (Indie)

Ostatnie dni lata - Wyróżnienie aktorskie dla Julii Kuzki, 50. Lubuskie Lato Filmowe (Łagów, Polska)

Test - Najlepszy film studencki w lipcowej edycji festiwalu, Bucharest ShortCut CineFest (Rumunia)

Od nowa – Wyróżnienie specjalne w kategorii dokumentu, 21. International Film Schools Festival (Montevideo, Urugwaj)

Dzień matki – Najlepszy film studencki w lipcowej edycji festiwalu, SHORT to the Point (Bukareszt, Rumunia)

Uległość - Nagroda Suwalskiego Ośrodka Kultury za III miejsce, Festiwal Filmowy Wajda na Nowo (Suwałki, Polska)

Uległość - Wyróżnienie Jury Młodzieżowego, 24. Festiwal Filmu Muzyki Malarstwa Lato z Muzami (Nowogard, Polska)

Wyraj - Nagroda Jury Młodych, 13. Short Waves Festival (Poznań, Polska)

Uległość - Wyróżnienie jury w kategorii fabuła, 2. Long Story Short Film Festival (Wrocław, Polska)

Wschód Zachód – Nagroda za najlepszą reżyserię w studenckim filmie, Košice International Monthly Film Festival (Koszyce, Słowacja)

Test - Nagroda publiczności, najlepszy krótkometrażowy film sci-fi, najlepszy reżyser, wyróżnienie specjalne za scenariusz, wyróżnienie specjalne za pierwszoplanową rolę żeńską, wyróżnienie specjalne za drugoplanową rolę żeńską, najlepsze zdjęcia, najlepsza scenografia, najlepszy dźwięk, najlepsza produkcja, Five Continents International Film Festival (Puerto la Cruz, Wenezuela)

Mały koniec świata – The Paper Bird Award za najlepszą studencką fabułę, LJMU MA Short Film Festival (Liverpool, Wielka Brytania)

Uległość - Nagroda za najlepsze zdjęcia, 18. Węgiel Film Festival (Katowice, Polska)

Ostatnie dni lata - Nagroda Jury Młodych, 67. Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin, Polska)

Flora - Honorowe wyróżnienie, 67. Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin, Polska)

Test - Nagroda publiczności za najlepsze zdjęcia, DRAMA FEEDBACK Film Festival (USA)

2020

Skóra – Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego, Welsh Dragon Award, International Film Festival of Wales (Wielka Brytania)

Julek – wyróżnienie w kategorii reportaż filmowy debiut, Festiwal Wrażliwy (Trójmiasto, Polska)

Fikołek - Nagroda Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej za najlepszy film polski, 29. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Młodzi Filmowcy Euroshorts 2020 (Gdańsk, Polska)

Miłość - Nagroda Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, 66. Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin, Polska)

Mój kraj taki piękny – Wyróżnienie jury w kategorii film studencki, Nagroda Jury Młodych, 66. Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin, Polska)

Hi, How are You – Bytomski Lew w kategorii fabuła, Bytom Film Festival - Festiwal Popularyzatorów Filmowych (Bytom, Polska)

Mój kraj taki piękny – Bytomski Lew w kategorii dokument, Bytom Film Festival - Festiwal Popularyzatorów Filmowych (Bytom, Polska)

Julek – Wyróżnienie komisji artystycznej, XXVI Festiwal Form Dokumentalnych Nurt (Kielce, Polska)

Lolo – Najlepszy film krótkometrażowy, 15. Batumi International Art-House Film Festival (Batumi, Gruzja)

Test – Nagroda CYIFF 2020 GOT TALENT, Cypryjski Międzynarodowy Festiwal Filmowy (Nikozja, Cypr)

Uległość – Nagroda Główna w Konkursie Krótkich Metraży „Okiem Młodych” fabuła, Świdnicki Festiwal Filmowy Spektrum (Świdnica, Polska)

Mój kraj taki piękny – Najlepszy film w konkursie europejskim, Szczecin Film Festival (Szczecin, Polska)

Restart – Najlepszy film w sekcji „Zachodniopomorskie shorty”, Szczecin Film Festival (Szczecin, Polska)

Jestem – Wyróżnienie jury, Bosifest - Belgrade International Film Festival For And By People With Disabilities (Belgrad, Serbia)

Skóra - Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego, Venice Film Awards (Wenecja, Włochy)

Nie widzieliście tego co ja widziałam – Nagroda Główna Złoty Śledź, Blue Sea Film Festival (Rauma, Finlandia)

Fikołek – Nagroda specjalna jury za klimat stworzony w filmie, 18. PIKE Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych (Rzeszów, Polska)

Fikołek – Grand Prix, IV Festiwal Filmowy Świat Maklaka (Konstancin-Jeziorna, Polska)

Riksza – III Nagroda, IV Festiwal Filmowy Świat Maklaka (Konstancin-Jeziorna, Polska)

Wyraj – Nagroda Jury Młodych dla najlepszej etiudy, Festiwal Kamera Akcja (Łódź, Polska)

Uległość – Wyróżnienie Jury w konkursie etiud, Festiwal Kamera Akcja (Łódź, Polska)

Film dokumentalny – Specjalne wyróżnienie jury, The Carpathian Mountain International Film Festival (Użhorod, Ukraina)

Mój kraj taki piękny – Grand Prix, Best Off Festival 16. Festiwal Najlepszych Filmów Polskiego Kina Niezależnego (Warszawa, Polska)

Mój kraj taki piękny – Najlepszy dokument w konkursie międzynarodowym, It’s All True International Documentary Film Festival (São Paulo, Brazylia)

Fikołek – Grand Prix, XIV CK OFF Festiwal Kina Niezależnego (Przemyśl, Polska)

Mój kraj taki piękny – Najlepszy dokument, Solanin Film Festival (Nowa Sól, Polska)

Fikołek – Wyróżnienie Jury, Solanin Film Festival (Nowa Sól, Polska)

Mój kraj taki piękny - Wyróżnienie Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu za najlepszy film o tematyce społecznej, 13. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Kameralne Lato (Radom, Polska)

Mój kraj taki piękny – wyróżnienie jury, 23. Zoom – Zbliżenia Międzynarodowy Festiwal Filmowy (Jelenia Góra, Polska)

Tama - Prix Tenk New Talent, FIPA DOC International Documentary Festival (Biarritz, Francja)

Mój kraj taki piękny – wyróżnienie jury, 17. Węgiel Film Festival (Katowice, Polska)

Fikołek – Nagroda publiczności, 17. Węgiel Film Festival (Katowice, Polska)

Hi, How are You – Nagroda publiczności, Long Story Short Film Festival (Wrocław, Polska)

Miłość Eli. Fragmenty – wyróżnienie jury w kategorii fabuła, Long Story Short Film Festival (Wrocław, Polska)

Tama – wyróżnienie jury w kategorii dokument, Long Story Short Film Festival (Wrocław, Polska)

Ostatnie dni lata – Nagroda za najlepsze zdjęcia dla Kamila Małeckiego, wyróżnienie za kreację aktorską dla Julii Kuzki, 60. Krakowski Festiwal Filmowy (Kraków, Polska)

Mój kraj taki piękny – Najlepszy film w konkursie krótkometrażowym, Międzynarodowy Festiwal Filmowy Febiofest (Bratysława, Słowacja)

Szeptucha – 2 miejsce w kategorii Short College, Southeast Regional Film Festival (Floryda, USA)

Bajka na niespokojny sen - słowa uznania w konkursie filmów krótkometrażowych, Nyski Festiwal Filmowy (Großhennersdorf, Niemcy)

O czym szumią bloki - Nagroda "Odkrywcze Oko" dla młodego utalentowanego twórcy w kategorii dokumentalnego filmu, 32. Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce (Chicago, USA)

Kwiat jednej nocy - Nagroda za najlepszą rolę kobiecą dla Malwiny Laski, Mantova Lovers Short Film Festival (Mantua, Włochy)

O czym szumią bloki - FRAPA w kategorii Bohater, 9. Festiwal Filmów Frapujących (Gorzów Wielkopolski, Polska)

Skóra - Nagroda Jury dla najlepszego filmu studenckiego, 18. Riverside International Film Festival (Riverside, USA)

2019

Skóra – Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego oraz nagroda dla najlepszego studenta – reżysera, New York Cinematography Awards (Nowy Jork, USA)

Skóra – Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego, New York Movie Awards (Nowy Jork, USA)

Lolo – Nagroda za zdjęcia w gronie polskich etiud studenckich, Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda & Anima (Kraków, Polska)

Bajka na niespokojny sen – Nagroda za dźwięk dla Konrada Błaszczyka, Festiwal Debiutów Filmowych Młodzi i Film (Koszalin, Polska)

Król – Nagroda dla filmu dokumentalnego, Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Rennes (Francja)

Elizabeth – Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego, Female Eye Film Festival (Toronto, Kanada)

Ostatni klient – Nagroda Specjalna Jury, 10. Baku International Short Film Festival (Baku, Azerbejdżan)

Tama – Nagroda Jury, Sound & Image Challenge International Festival (Makau, Chiny)

Też coś dla ciebie mam - nagroda za najlepsze zdjęcia Küstendorf Film & Music Festival (Drvengrad, Serbia)

Proch - Signs Award; 17.Internationales Festival Zeichen Der Nacht (Signes de Nuit) (Berlin, Niemcy)

Też coś dla ciebie mam - wyróżnienie Film Festival ZOOM - Zbliżenia Festiwal Filmowy (Jelenia Góra, Polska)

Tama - najlepszy film studencki Go Short - International Short Film Festival Nijmegen (Nijmegen, Holandia)

Tama - Special Mentions Moscow International Documentary Film Festival DOKer (Moskwa, Rosja)

Dziku - nagroda specjalna Jury ufundowana przez Ministra Kultury Abchazji na Sukhum International Film Festival (Abchazja)

Tama - II nagroda w kategorii Najlepszy Wrażliwy Dokument i Reportaż Filmowy DEBIUT; Festiwal Wrażliwy (Gdynia, Polska)

We wsi gadają - nagroda w kategorii Najlepszy Film z Europy Wschodniej 42 Festiwal Grenzland-Filmtage w Niemczech (Niemcy)

Wonder Girls - nagroda Best Drama na Flicks Short Film Festival – Usva ( Londyn, Wielka Brytania)

Elizabeth - Grand Prix za najlepszy film podczas Yerevan International Short Film Festival (Yerevan, Armenia)

Mój kraj taki piękny - Złoty Lajkonik w konkursie polskim podczas Krakow Film Festival (Kraków, Polska)

Tama - Grand Prix 65. OKFA (Konin, Polska)

Czarnobóg - wyróżnienie Konkursie Głównym Gdansk DocFilm Festival (Gdańsk, Polska)

Ostatni klient - Wyróżnienie w Konkursie Polskich Krótkometrażowych Filmów Fabularnych Gdansk DocFilm Festival (Gdańsk, Polska)

Mój kraj taki piękny - Jantar 2019 za krótkometrażowy film dokumentalny (Koszalin, Polska)

Hi, How are You - nagroda specjalna na Festiwal Młodzi i Film dla filmów konkursu krótkometrażowego (Koszalin, Polska)

Ostatni klient - nagroda First Shot Kołobrzeg Suspense Film Festival (Kołobrzeg, Polska)

Dziku - Grand Prix Festiwal Filmowy Świat Maklaka (Konstancin - Jeziorna)

Król - nagroda Festiwal Filmowy Świat Maklaka (Konstancin - Jeziorna)

Tama - reż. Natalia Koniarz wyróżnienie na FEST - New Directors New Films Festival (Espinho, Portugal)

Casting - najlepszy film w konkursie studenckim Pärnu International Documentary Film Festival (Pärnu, Estonia)

Tama - wyróżnienie Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu za najlepszy film o tematyce społecznej Kameralne Lato (Radom, Polska)

Śnił mi się już słoń i kino - nagroda na The Quarantine Film Festival (Varna, Bułgaria)

My pleasure - nagroda za najlepszy film studencki na Beach Film Festival Ohrid (Ochryda, Macedonia Północna)

Zwykle losy Zofii - Nagroda dla najlepszej fabuły w konkursie filmów krótkometrażowych, Sopot Film Festival (Sopot, Polska)

Kwiat jednej nocy - III nagroda Notofest - Festiwal Filmowy Suwałki (Suwałki, Polska)

Badylok - nagroda za zdjęcia - Festiwal Filmowy Suwałki (Suwałki, Polska)

Tama - nagroda im. Zuzanny Kolskiej dla najmłodszego twórcy biorącego udział w Nowe Horyzonty (Wrocław, Polska)

Dziku - wyróżnienie jurorskie; Solanin Film Festiwal; (Nowa Sól, Polska)

Też coś dla ciebie mam - wyróżnienie jurorskie; Solanin Film Festiwal; (Nowa Sól, Polska)

Elizabeth - wyróżnienie od organizatorów festiwalu; Solanin Film Festiwal; (Nowa Sól, Polska)

Też coś dla ciebie mam - nagroda za najlepszy film fabularny FIKE - Festival Internacional de Curtas Metragens de Évora; (Évora, Portugal)

Dziku - Grand Prix 13. Festiwal Filmów Kina Niezależnego CK OFF (Przemyśl, Polska)

Gdzie jest dziadek? - wyróżnienie 13. Festiwal Filmów Kina Niezależnego CK OFF (Przemyśl, Polska)

Mój kraj taki piękny - Nowe oko – nagroda; Przeźrocza Festiwal Filmowy (Bydgoszcz, Polska)

Ostatni klient - nagroda za najlepsze zdjęcia; Autumn at Voronet Film Festival (Gura Humorului, Rumunia)

Śnił mi się już słoń i kino - nagroda za najlepszą reżyserię; Autumn at Voronet Film Festival (Gura Humorului, Rumunia)

My pleasure - nagroda za najlepszy film studencki; Figueira Film Art (Figueira da Foz, Portugalia)

Badylok - Frapa w fabuła (historia) Festiwal Filmów Frapujących (Gorzów Wielkopolski, Polska)

Dziku - wyróżnienie Festiwal Filmów Frapujących (Gorzów Wielkopolski, Polska)

Tama - FRAPA w kategorii Bohater Festiwal Filmów Frapujących (Gorzów Wielkopolski, Polska)

Tama - Frapa Publiczności Festiwal Filmów Frapujących (Gorzów Wielkopolski, Polska)

Hi, How are You - nagroda dla najlepszej etiudy Festiwal Kamera Akcja (Łódź, Polska)

Mój kraj taki piękny - OFF CINEMA nagroda publiczności (Poznań, Polska)

Badylok - I miejsce w kategorii filmów studenckich na XXVI MFFN "Publicystyka" 2019 (Kędzierzyn – Koźle, Polska )

Ostatnia bajka o Ziemi - nagroda specjalna 20. International Izmir Short Film Festival (Izmir, Turcja)

Elizabeth - Nagroda Główna „Offelia” za film fabularny; 13. Festiwal Filmowy OFFeliada (Gniezno, Polska)

Casting - Nagroda Główna „Offelia” za film dokumentalny; 13. Festiwal Filmowy OFFeliada (Gniezno, Polska)

Elizabeth - Nagroda Jury Młodego Widza; 13. Festiwal Filmowy OFFeliada (Gniezno, Polska)

Casting - Nagroda Krytyki Politycznej im. Stanisława Brzozowskiego; 13. Festiwal Filmowy OFFeliada (Gniezno, Polska)

My pleasure - nagroda za najlepszy film studencki, Under The Stars International Film Festival (Bari, Włochy)

Zwykle losy Zofii - Nagroda za najlepszy film polskojęzyczny, Węgiel Film Festival (Katowice, Polska)

2018

Powrót - Nagroda dla Najlepszego Międzynarodowego Filmu Krótkometrażowego (BEST INTERNATIONAL SHORT MOVIE AWARD) Euganea Film Festival (Padwa, Włochy)

Jest naprawdę ekstra - nagroda za najlepsze zdjęcia na Küstendorf Film & Music Festival (Drvengrad, Serbia)

Proch - zdobył nagrodę dla najlepszego dokumentu na Festival du court métrage de Clermont-Ferrand (Clermont-Ferrand, Francja)

Wiem – nagroda za najlepsze zdjęcia podczas The Cambridge International Student Film Festival (Cambridge, Wielka Brytania)

Nic nowego pod słońcem - nagroda specjalną Grupy Wyszechradzkiej podczas Film Festival ZOOM - Zbliżenia Festiwal Filmowy w Jeleniej Górze (Jelenia Góra, Polska)

Nic nowego pod słońcem - I nagroda w konkursie polskim; Short Waves Festival (Poznań, Polska)

Proch - III nagroda w konkursie polskim; Short Waves Festival (Poznań, Polska)

Fusy - nagroda Publiczności; Short Waves Festival (Poznań, Polska)

Nic nowego pod słońcem - najlepszy film Węgiel Film Festival (Katowice, Polska)

Nic nowego pod słońcem - najlepsze zdjęcia Węgiel Film Festival (Katowice, Polska)

Fusy - najlepszy film polskojęzyczny Węgiel Film Festival (Katowice, Polska)

Proch – najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny Moscow International Documentary Film Festival DOKer (Moskwa, Rosja)

Proch – specjalnie wyróżnienie podczas Sehsüchte (Poczdam, Niemcy)

Proch - nagroda publiczności podczas Opavský Páv (Opawa, Czechy)

Daniel - Grand Prix FINA podczas 15. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity (Warszawa, Polska)

Fusy - nagroda Jury Młodych; 64. OKFA Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby (Konin, Polska)

Fusy - Aktorska Nagroda Honorowa; 64. OKFA Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby (Konin, Polska)

Sweet home Czyżewo - JANTAR 2018 krótkometrażowy film fabularny; 37. Festiwal Młodzi i Film (Koszalin, Polska)

Tama - JANTAR 2018 krótkometrażowy film dokumentalny; 37. Festiwal Młodzi i Film (Koszalin, Polska)

Świat Marysi - drugie wyróżnienie w konkursie Krótkometrażowych Debiutów Filmowych; 37. Festiwal Młodzi i Film (Koszalin, Polska)

Sweet home Czyżewo - nagroda Brązowego Grona; 47. Lubuskie Lato Filmowe (Łagów, Polska)

Proch - nagroda Złotego Łucznika – Grand Prix Konkursu Głównego; Kameralne Lata (Radom, Polska)

Szczur - nagroda za zdjęcia; 2. notofest Festiwal Filmowy Suwałki (Suwałki, Polska)

Sweet home Czyżewo - wyróżnienie w kategorii Kino Offowe; 10.Solanin - Film Festiwal (Nowa Sól, Polska)

Mama, Tata, Bóg i Szatan - najmocniejszy film z 10 edycji SOLANINA; Solanin - Film Festiwal (Nowa Sól, Polska)

Zwykle losy Zofii - najlepszy film krótkometrażowy; 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych (Gdynia, Polska)

Tama - Grand Prix; 35. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Dozwolone do 21 / Up to 21 (Warszawa, Polska)

Proch - Grand Prix; Festival de cinéma de la ville de Québec; (Quebec, Kanada)

Dziku - Grand Prix Konkursu Filmów Krótkich; WAMA Film Festival (Olsztyn, Polska)

Proch - III nagroda Brązowy Zamek; OFF CINEMA (Poznań, Polska)

Jest naprawdę ekstra - nagroda główna w Konkursie Etiud i Animacji; Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja (Łódź, Polska)

We wsi gadają - Frapa w kategorii fabuła 7. Festiwal Filmów Frapujących (Gorzów Wielkopolski, Polska)

Król - wyróżnienie Frapa w kategorii bohater; 7. Festiwalu Filmów Frapujących (Gorzów Wielkopolski. Polska)

Czarnobóg - nagroda; Szczecin European Film Festival (Szczecin, Polska)

Zwykle losy Zofii - wyróżnienie; 4. Świdnicki Festiwal Filmowy SPEKTRUM (Świdnica, Polska)

Nic nowego pod słońcem - Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego edycja 2018 w kategorii „Najlepsza reżyseria”

Proch - Nagroda Główna w kategorii dokument; 12. Festiwal Filmowy OFFeliada (Gniezno, Polska)

Gdzie jest dziadek - Nagroda „Ikar”; 12. Festiwal Filmowy OFFeliada (Gniezno, Polska)

Gdzie jest dziadek - Nagroda Studia Fotostube za najlepsze zdjęcia; 12. Festiwal Filmowy OFFeliada (Gniezno, Polska)

Gdzie jest dziadek - Nagroda „łOŁ!”; 12. Festiwal Filmowy OFFeliada (Gniezno, Polska)

Sweet home Czyżewo - Cinema Without Borders Special Jury Award dla filmu krótkometrażowego; Festiwal Filmów Polskich w Los Angeles (Los Angeles, USA)

Proch - Nagroda "Odkrywcze Oko" Polish Film Festival in America (Chicago, USA)

Nic nowego pod słońcem - Nagroda Srebrny Sędziwój; 3. Festiwal Nowe Kino Nowy Sącz (Nowy Sącz, Polska)

Sweet home Czyżewo - Nagrodę Brązowy Sędziwój 3. Festiwalu Nowe Kino Nowy Sącz (Nowy Sącz, Polska)

Czarnobóg - Konkurs Etiuda wyróżnienie 25. MFF Etiuda&Anima (Kraków, Polska)

Tama - Konkurs Etiuda wyróżnienie; 25. MFF Etiuda&Anima (Kraków, Polska)

Czarnobóg - Wyróżnienie Komisji Artystycznej; 24. Festiwal Form Dokumentalnych NURT (Kielce, Polska)

Szczur - Nagroda za najlepszą role kobiecą; Cinemaiutit International Student Film Festiwal (Bukareszt, Rumunia)

Fusy - nagroda Krytyki Francuskiej; Poitiers Film Festival (Poitiers, Francja)

Świat Marysi - II miejsce w kategorii "Kinematografek", Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” (Świdnica, Polska)

2017

Powrót - Nagroda dla Najlepszego Międzynarodowego Filmu Krótkometrażowego (BEST INTERNATIONAL SHORT MOVIE AWARD) Euganea Film Festival (Padwa, Włochy)

Nic nowego pod słońcem - Srebrny Lajkonik dla najlepszego krótkometrażowego filmu fabularnego za "sugestywną i oryginalną opowieść o samotności, odrzuceniu i nadziei na bliskość z drugim człowiekiem" Krakowski Festiwal Filmowy - Konkurs Polski (Kraków)

Powrót - Nagroda w konkursie "First Shot" 1 Miejsce Kołobrzeg Suspense Film Festival (Kołobrzeg)

Nic nowego pod słońcem - Nagroda im. Lucjana Bokińca za najlepszy film w Konkursie Filmów Krótkometrażowych Festiwal Polskich Filmów Fabularnych (Gdynia)

Daniel - Nagroda dla najlepszego krótkometrażowego filmu dokumentalnego (SHORT FILMS) Międzynarodowy Festiwal Filmowy "FerFilm" (Uroševac, Kosowo)

Daniel - Nagroda Specjalna Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato" (Radom)

Daniel - Grand Prix w kategorii: Film studencki Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (Konin)

Daniel - Nagroda Jury Młodych Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (Konin)

Daniel - Nagroda dla najlepszego reżysera (the best director) Belgrade International Film Festival "Bosi Fest" (Belgrad, Serbia)

Proch - Grand Prix za to, że "dzięki precyzji formalnej i zdystansowanej narracji stworzył niepokojący, mroczny obraz procesu technologizacji śmierci" Festiwal Filmów Dokumentalnych "Okiem Młodych" (Świdnica)

Proch - Wyróżnienie za "analityczny portret przemijania, który pod prozaicznymi działaniami skrywa głęboką tajemnicę samotności wobec końca. Dojmująca pustka po człowieku sprawia, że widzimy tam swoją twarz" Krakowski Festiwal Filmowy - Konkurs Polski (Kraków)

Proch - Nagroda za krótkometrażowy film dokumentalny za "rzeczową i zdyscyplinowaną opowieść o tym, czego wolimy nie oglądać" Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" (Koszalin)

Ameryka - Złoty Jeż Publiczności Festiwal Kina Offowego "Filmoffo” (Opole Lubelskie)

Zaburzenie - Nagroda dla najlepszego filmu (Best Movie) Taratsa International Film Festival (Saloniki, Grecja)

Zaburzenie – Wyróżnienie; Węgiel Student Film Festiwal (Katowice)

Prezent - Wyróżnienie Festiwal Filmów Dokumentalnych "Okiem Młodych" (Świdnica)

Na szczęście - Nagroda "Kinematografek" III Miejsce; Festiwal Filmów Dokumentalnych "Okiem Młodych" (Świdnica)

Na szczęście - Wyróżnienie w kategorii: Film dokumentalny; za "pasję, która może naprawić świat" Europejski Festiwal Filmowy "Integracja Ty i Ja” (Koszalin)

Szczękościsk - Nagroda w kategorii: Film studencki Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (Konin)

Szczękościsk - Wyróżnienie Specjalne (Special mentions) FebioFest (Bratysława, Słowacja)

Sweet Home Czyżewo - Polska Nagroda Specjalna Multimedia Polska; Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (Gdynia)

Powrót - Grand Prix Etiud Filmowych w kategorii Fabuła Konkursu Głównego 15. Festiwalu Filmowego Opolskie Lamy (Opole)

Proch - Grand Prix Etiud Filmowych w kategorii Dokument Konkursu Głównego 15. Festiwalu Filmowego Opolskie Lamy (Opole)

Mam Cię - Nagroda dla najlepszego krótkometrażowego filmu (the Best Short Film); Tetova International Film Festival ODA (Tetovo, Macedonia)

Jestem- najlepszy film, ufundowana przez Prezydenta Miasta Szczecin, nagroda ex aequo; Szczecin European Film Festival; Szczecin

Złe uczynki - Pisk Nagroda (The Award for the Best Narrative Film); 17. Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich (Pisk, Czechy)

Złe uczynki - nagroda Grand Prix w kategorii Fiction Films; Tehran Short Film Festival (Teheran, Iran)

Daniel - Najlepszy film krótkometrażowy (BEST SHORT DOCUMENTARY); FerFilm International Film Festival (Ferizaj, Kosovo)

Jest naprawdę ekstra - wyróżnienie aktorskie dla Sandry Drzymalskiej za "osobowość i talent bijący z ekranu" na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film"; Koszalin

Proch - nagroda Silver Eye na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Jihlavie

Szczękościsk - nagroda za najlepszy scenariusz International Student Film Festival – Izmir

Złe uczynki - nagroda za najlepszy scenariusz na Early Bird International Student Film Festival

Zaburzenie - najlepszym filmem na studenckim The International Film Festival Autumn w Voronet

Daniel - nagroda za najlepszy debiut na festiwalu Ann Arbor Polish Film Festival

Zaburzenie - Grand Prix Gliwicki Offowy Festiwal Filmowy Goffr GTW Gliwice

Złe uczynki - nagroda publiczności Gliwicki Offowy Festiwal Filmowy Goffr GTW Gliwice

Daniel - nagroda Discovering Eye Amard For First Time Filmmakers podczas Polish Film Festival in America

Fusy - nagroda Złotego Dinozaura na festiwalu Etiuda&Anima

Proch - I Nagroda w Konkursie Polskim Studenci Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA

Nic nowego pod słońcem - Nagroda Najlepsza Fabuła Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA

2016

Szczękościsk - Nagroda Publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Etiuda & Anima" (Kraków)

Szczękościsk - Nagroda im. Lucjana Bokińca za najlepszy film w Konkursie Młodego Kina za "odważne spojrzenie na świat intelektualnego absurdu" Festiwal Filmowy (Gdynia)

Debiut - miłość – Wyróżnienie za "bezpretensjonalne i szczere pokazanie miłości na tym etapie, kiedy ona jeszcze nie jest skomplikowana i trudna" Festiwal Kina Niezależnego CK OFF (Przemyśl)

Ameryka - Wyróżnienie Specjalne w kategorii: (Best Foreign Short Film) Krótkometrażowy film zagraniczny na Winchester Short Film Festival (Winchester, Wielka Brytania)

Ameryka - Grand Prix (Grand Prize Early Bird) Festiwalu Filmów Studenckich „Early Bird International Student Film Festival” (Sofia, Bułgaria)

Ameryka -Cinematic Achievement Award; Thess International Short Film Festival (Saloniki, Grecja)

Ameryka - Wyróżnienie Specjalne w kategorii studenckiego filmu krótkometrażowego Rome Independent Film Festival (Rzym, Włochy)

Ameryka - Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich (Rijeka, Chorwacja)

Ameryka - Nagroda Główna "The Flaming Faun" w kategorii filmów do 40 minut Shnit International Shortfilm Festival (Nowy Jork USA)

Ameryka - Nagroda Główna "Offelia" w kategorii: Fabuła Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada" Gniezno

Ameryka - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego Internationale Filmfest (Eberswalde Niemcy)

To, czego chcę - Grand Prix za "dojrzałość, bohaterów z krwi i kości, brak łatwych rozwiązań i spójność formy z treścią oraz za Rambo na Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF (Przemyśl)

To, czego chcę – Nagroda Specjalna Jury; Festiwal Krótkiego Metrażu (Nicea, Francja)

To, czego chcę - Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego w kategorii: najlepsza reżyseria

To, czego chcę - Nagroda Specjalna "Cinema Without Borders" na Festiwalu Filmów Polskich (Los Angeles , USA)

To, czego chcę - Nagroda Główna "Horacy" Jury Młodego Widza za "wzruszającą i ciekawą historię oraz wybitną grę aktorską na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada" (Gniezno)

To, czego chcę - Wyróżnienie Jury Głównego na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada"

To, czego chcę - Nagroda "Odkrywcze Oko" dla młodego utalentowanego twórcy na Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce (Chicago USA)

Lato - Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych "Srebrna Kijanka" w Konkursie Etiud Studenckich dla Martyny Jakimowskiej; Bydgoszcz

Ameryka - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego na 45. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Sehsüchte w Poczdamie (Niemcy)

Ameryka - Nagroda Jury Młodych "Złoty Jeździec" w Konkursie Międzynarodowym na 28. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Dreźnie (Niemcy)

Larp - Nagroda Short TV na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych i Animowanych Mecal w Barcelonie (Hiszpania)

To, czego chcę - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego w Konkursie Międzynarodowym na 63. Festiwalu Filmów Dokumentalnych i Krótkometrażowych w Belgradzie (Serbia)

Zdarzyć się mogło, zdarzyć się musiało - Nagroda w kategorii Najlepsza scenografia na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Watersprite w Cambridge (Wielka Brytania)

Las cieni - Nagroda w kategorii Najlepszy montaż dźwięku na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Watersprite w Cambridge (Wielka Brytania)

Supernova - Platinum Remi Award na 49. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Houston (USA)

Supernova - Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego na Festiwalu Filmowym Sci-On! w Reno (USA)

Ameryka - Wyróżnienie na 24. Festiwalu Filmowym Art Film Fest w Koszycach (Słowacja)

Jedyne wyjście - Wyróżnienie na 8. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym International Short Film Experience w Lejdzie (Holandia)

Las cieni - Nagroda Publiczności dla filmu studenckiego na 1. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Pafos (Cypr)

Szczękościsk - Nagroda dla najlepszego filmu w Konkursie Młodego Kina oraz Nagroda Krakowskiego Klastra Filmowego na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni

Zagraj ze mną - Wyróżnienie Honorowe w Konkursie Młodego Kina na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni

Daniel - Nagroda za montaż do filmu krótkometrażowego dla Agaty Cierniak na 35. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film

Pół roku Franka W. - Nagroda Specjalna Legalnej Kultury dla filmu krótkometrażowego na 35. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film

Zaburzenie - Srebrne Grono w Konkursie Krótkich Filmów Fabularnych na 45. Lubuskim Lecie Filmowym (Łagów)

Ameryka - Grand Prix na 19. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Zoom-zbliżenia" (Jelenia Góra)

Ameryka - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego na 23. Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia" (Września)

Daniel - Nagroda dla najlepszego filmu o wartościach przyrodniczych na 9. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych "Okime Młodych" (Świdnica)

Pół roku Franka W. - Wyróżnienie na 9. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych "Okime Młodych" (Świdnica)

To, czego chcę - Grand Prix, Nagroda Publiczności oraz Wyróżnienie Jurorskie Mateusza Damięckiego dla Ariela Makary na 13. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Węgiel (Katowice)

Ameryka - Nagrody w kategoriach Najlepsza reżyseria i Najlepszy Film Polski na 13. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Węgiel (Katowice)

Gdybym tylko był pająkiem - Wyróżnienie na 13. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Węgiel (Katowice)

Multifrenia - Wyróżnienie na 13. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Węgiel (Katowice)

Powrót - Wyróżnienie w konkursie Filmowa Młoda Polska na 20. Festiwalu Filmu-Muzyki-Malarstwa "Lato z Muzami" (Nowogard)

To, czego chcę - Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego w Konkursie Kina Offowego na 8. Solanin Film Festival (Nowa Sól)

Afekt - Złoty Jeż dla najlepszego filmu na 9. Festiwalu Kina Niezależnego FilmOffo (Opole Lubelskie)

2015

Larp - Nagroda Format Court na 30. Europejskim Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Breście (Francja)

Zabicie ciotki - Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego w konkursie Zlin Dog na 55. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Zlinie (Czechy)

Larp - Nagroda dla najlepszego krótkometrażowego studenckiego filmu fabularnego na 14. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich i Debiutów Filmowych "Beginning" w Sankt Petersburgu (Rosja)

Nóż w wozie - Nagroda dla najlepszego krótkometrażowego filmu dokumentalnego w Konkursie Międzynarodowym na 25. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Mediawave w Komárom (Węgry)

Las cieni - Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego oraz Wyróżnienie za zdjęcia na Sardinia Film Festival (Włochy)

Źle nam z oczu patrzy - Nagroda dla najlepszego filmu, Nagroda Jury oraz Złota nagroda w kategorii Film studencki w konkursie UNICA w Sankt Petersurgu (Rosja)

Nóż w wozie - Nagroda za najlepsze zdjęcia oraz Brązowa nagroda w kategorii Film studencki w konkursie UNICA w Sankt Petersurgu (Rosja)

Nóż w wozie - Nagroda dla najlepszego krótkometrażowego filmu dokumentalnego na 8. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tangerze (Maroko)

Jedyne wyjście - Nagroda Publiczności na 6. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Flicks w Groningen (Holandia)

Gorzko! - Nagroda w kategorii Najlepsze zdjęcia na 11. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Early Bird w Sofii (Bułgaria)

Nóż w wozie - Wyróżnienie dla filmu dokumentalnego na 13. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych FIKE w Evorze (Portugalia)

Lekcja - Nagroda w kategorii Najlepsze zdjęcia na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Watersprite w Cambridge (Wielka Brytania)

Gównojady - Wyróżnienie w Konkursie Międzynarodowym na 17. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich w Tel Awiwie (Izrael)

Las cieni - Wyróżnienie na festiwalu Filmowym Taos Shortz (USA)

Las cieni - Gold Remi Award na 48. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Houston (USA)

Las cieni - Nagroda dla najlepszego fabularnego filmu krótkometrażowego na 2. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Puerto Madryn (Argentyna)

Las cieni - Nagroda za najlepsze zdjęcia w filmie krótkometrażowym na 10. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym na Cyprze

Las cieni - Nagroda za najlepsze zdjęcia w filmie krótkometrażowym na 6. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Bridges (Grecja)

Larp - Wyróżnienie na 56. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Brno16 (Czechy)

Las cieni - Nagroda dla najlepszego filmu w konkursie SEE Talents na 12. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Naoussa (Grecja)

Nóż w wozie - The Best Arizona Dream Award na Luksuz Film Festival w Krško (Słowenia)

Las cieni - Nagroda Bridging the Borders na 16. Festiwalu Filmu Polskiego w Los Angeles (USA)

Las cieni - Wyróżnienie na 11. Festiwalu Filmu Polskiego w Nowym Jorku (USA)

Ameryka - Złota Kijanka oraz Nagroda Specjalna Stowarzyszenia Filmowców Polskich w Konkursie Etiud Studenckich na 23. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Camerimage (Bydgoszcz)

To, czego chcę - Brązowa Kijanka w Konkursie Etiud Studenckich na 23. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Camerimage (Bydgoszcz)

To, czego chcę - Nagroda Specjalna "Legalnej Kultury" dla Ariela Makary za kreację aktorską w Konkursie Młodego Kina na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni

To, czego chcę - Złote Grono w Konkursie Krótkich Filmów Fabularnych na 44. Lubuskim Lecie Filmowym (Łagów)

Supernova - Brązowe Grono w Konkursie Krótkich Filmów Fabularnych na 44. Lubuskim Lecie Filmowym (Łagów)

Ameryka - Nagroda Specjalna w Konkursie Powiększenie na 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym

Debiut - miłość - Nagroda Publiczności w Konkursie Etiuda na 22. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Etiuda & Anima (Kraków)

Ameryka - Wyróżnienie w Konkursie Krótkometrażowych Debiutów Filmowych na 34. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film

To, czego chcę - II Nagroda w Niezależnym Konkursie Filmów Krótkometrażowych na 9. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi (Kazimierz Dolny)

Ameryka - III Nagroda w Niezależnym Konkursie Filmów Krótkometrażowych na 9. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi (Kazimierz Dolny)

Ameryka - Nagroda dla najlepszego filmu w Konkursie Studenci na 10. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Żubroffka (Białystok)

Źle nam z oczu patrzy - Nagroda w kategorii Film studencki oraz Nagroda za rolę dla Marcina Kowalczyka w 61. Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin)

Nóż w wozie - Wyróżnienie w kategorii Film studencki w 61. Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin)

Lato miłości - Grand Prix na 12. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Rwetes - Nagroda w kategorii Najlepsza reżyseria dla Kuby Czekaja na 12. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Zdarzyć się mogło, zdarzyć się musiało - Nagroda w kategorii Najlepsze zdjęcia dla Roberta Lisa na 12. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Larp - Nagroda Publiczności na 12. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Gorzko! - Nagroda Organizatorów na 12. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

To, czego chcę - Grand Prix w Konkursie Filmów Krótkich na 2. WAMA Film Festival (Olsztyn)

Magma - Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego 2015 w kategoriach Najlepsza reżyseria dla Pawła Maślony oraz Najlepszy aktor dla Łukasza Simlata

Źle nam z oczu patrzy - Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego na Festiwalu Euroshorts (Gdańsk/Warszawa/Katowice)

Zabicie ciotki - Nagroda dla najlepszego filmu na Festiwalu Najlepszych Filmów Polskiego Kina Niezależnego Best Off (Warszawa)

Afekt - Grand Prix na 9. Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF (Przemyśl)

Larp - Wyróżnienie Jury oraz Nagroda Publiczności na 9. Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF (Przemyśl)

Anatomia dźwięku - Złota Framuga oraz Nagroda za najlepszy montaż w konkursie Fabularne Kino Studenckie na 8. Festiwalu Filmowym Drzwi (Gliwice)

Zdarzyć się mogło, zdarzyć się musiało - Nagroda za najlepszą grę aktorską w konkursie Fabularne Kino Studenckie na 8. Festiwalu Filmowym Drzwi (Gliwice)

Larp - Wyróżnienie jurorskie od Anny Haby na 7. Solanin Film Festival (Nowa Sól)

Las cieni - Wyróżnienie Towarzystwa Wiedzy Obronnej na 6. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Historycznych i Wojskowych (Warszawa)

Nóż w wozie - Wyróżnienie na 8. Przeglądzie Kina Niezależnego SPAM (Pleszew)

Dzień oszusta - Wyróżnienie dla Katarzyny Dobrowolskiej na 3. Festiwalu Nowej Scenografii (Katowice)

2014

Zabicie ciotki - Grand Prix na 7. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Wiz-Art we Lwowie (Ukraina)

Magma - Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego na 11. Międzynarodowym Festiwalu Debiutów Filmowych i Filmów Studenckich Fresh Film Fest w Pradze (Czechy)

Las cieni - Nagroda za najlepszy montaż oraz Nagroda Publiczności dla najlepszego filmu krótkometrażowego na 18. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Rhode Island (USA)

Święto Zmarłych - Nagrody w kategoriach Najlepsza reżyseria i Najlepsze zdjęcia na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Watersprite w Cambridge (Wielka Brytania)

Magma - Nagroda w kategorii Najlepsza rola dla Łukasza Simlata na 43. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Studenckich Sehsüchte w Poczdamie (Niemcy)

Magma - Nagroda Złotego Bobra na 10. Festiwalu Europejskich Filmów Krótkometrażowych w Bostonie (USA)

Święto Zmarłych - Nagroda dla najlepszego filmu w Międzynarodowym Konkursie Filmów Krótkometrażowych na 2. Festiwalu Filmowym w Fabriano (Włochy)

Zabicie ciotki - Wyróżnienie za rolę dla Marka Kossakowskiego na 32. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Tous courts w Aix-en-Provence (Francja)

Magma - Nagroda Krytyków na 37. Festiwalu Filmowym w Poitiers (Francja)

Granice wytrzymałości - Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Filmów Krótkometrażowych na 32. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Urugwaju

Granice wytrzymałości - Wyróżnienie w  Konkursie Filmów Krótkometrażowych na 16. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Bratysławie (Słowacja)

Nasza zima zła - Nagroda Rady Miasta na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Open Place w Rzeżycy (Łotwa)

Dzień oszusta - Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego na Festiwalu Filmowym w Hamilton (Kanada)

Las cieni - Discovering Eye Award na 26. Festiwalu Filmów Polskich w Chicago (USA)

Las cieni - Srebrna Kijanka w Konkursie Etiud Studenckich na 22. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Camerimage (Bydgoszcz)

Źle nam z oczu patrzy - Nagroda Szkoły Wajdy w Konkursie Młodego Kina na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni

Rwetes - Nagroda Jury Studenckiego w Konkursie Etiuda na 21. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Etiuda & Anima (Kraków)

Zabicie ciotki - Nagroda Główna w konkursie Poznań Open na 6. Festiwalu Polskich Filmów Krótkometrażowych Short Waves (Poznań)

Obcy - Grand Prix w kategorii Film studencki w 60. Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin)

Magma - I nagroda w kategorii Film studencki w 60. Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin)

Zabicie ciotki - Wyróżnienie w kategorii Film studencki i Nagroda Jury Młodych w 60. Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin)

O której wrócisz? - Wyróżnienie w kategorii Film studencki w 60. Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin)

Magma - Grand Prix Złoty Łucznik oraz Nagroda Związku Artystów Scen Polskich dla Łukasza Simlata na 7. Ogólnopolskich Spotkaniach Filmowych Kameralne Lato (Radom)

Obcy - Wyróżnienie na 7. Ogólnopolskich Spotkaniach Filmowych Kameralne Lato (Radom)

Obcy - Grand Prix na 13. Międzynarodowym Forum Niezależnych Filmów Fabularnych Cinemaforum (Warszawa)

Magma - Magroda Specjalna na 13. Międzynarodowym Forum Niezależnych Filmów Fabularnych Cinemaforum (Warszawa)

Magma - Grand Prix w Konkursie Studenci oraz Nagrody w kategoriach: Najlepsza reżyseria dla Pawła Maślony, Najlepsze zdjęcia dla Cezarego Stoleckiego oraz Najlepsza rola aktorska dla Łukasza Simlata na 4. Festiwalu Młodego Kina "Piękni Dwudziestoletni" (Warszawa)

Obcy - Nagrody w Konkursie Studenci w kategoriach: Najlepszy scenariusz dla Piotra Domalewskiego oraz Najlepsza rola aktorska dla Marka Sawickiego na 4. Festiwalu Młodego Kina "Piękni Dwudziestoletni" (Warszawa)

Magma - Wyróżnienie na 17. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Zoom-zbliżenia (Jelenia Góra)

Kiedy ranne wstają zorze - Nagroda dla najlepszego filmu na Festiwalu Najlepszych Filmów Polskiego Kina Niezależnego Best Off (Warszawa)

Magma - Grand Prix na 11. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Obcy - Nagroda w kategorii Najlepsza reżyseria dla Piotra Domalewskiego, Wyróżnienie za zdjęcia dla Igora Połaniewicza oraz Nagroda Organizatorów na 11. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Zabicie ciotki - Nagroda Publiczności na 11. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Zabicie ciotki - Złota Framuga w konkursie Fabularne Kino Studenckie na 7. Festiwalu Filmowym Drzwi (Gliwice)

Póki wilk syty - Brązowa Framuga w konkursie Fabularne Kino Studenckie na 7. Festiwalu Filmowym Drzwi (Gliwice)

Człowiek bez właściwości - Nagroda za najlepszy montaż w konkursie Fabularne Kino Studenckie na 7. Festiwalu Filmowym Drzwi (Gliwice)

Magma - Grand Prix w Konkursie Etiud Filmowych w kategorii Fabuła na 12. Festiwalu Filmowym Opolskie Lamy

Zabicie ciotki - Wyróżnienie w Konkursie Etiud i Animacji na 5. Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja (Łódź)

Zabicie ciotki - I nagroda w konkursie Mistrzowie Krótkiego Metrażu na festiwalu Złote Mrówkojady (Lublin)

Larp - Wyróżnienie Jury Głównego, Nagroda Jury Młodego Widza "Horacy", Nagroda Klubu Fantastyki "Fantasmagoria" za najlepszy film o tematyce science fiction / fantasy na 8. Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych Offeliada (Gniezno)

Bóg zapłać - Nagroda Kuźni Literackiej "Hefajstos" za najlepszy scenariusz na 8. Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych Offeliada (Gniezno)

Zdarzyć się mogło, zdarzyć się musiało - Wyróżnienie Jury Młodego Widza na 8. Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych Offeliada (Gniezno)

Zabicie ciotki - Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego na 2. Festiwalu Dzień Filmowca (Katowice)

Rebelianci - Nagroda dla najlepszego filmu dokumentalnego oraz Nagroda za najlepsze zdjęcia dla Piotra Iwanowicza na 2. Festiwalu Dzień Filmowca (Katowice)

Las cieni - Kamera Dawida dla najlepszego krótkometrażowego filmu fabularnego na 12. Warszawskim Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej

Kiedy ranne wstają zorze - Grand Prix na 8. Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF (Przemyśl)

Lekcja - Wyróżnienie w kategorii Kino Studenckie na 8. Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF (Przemyśl)

Errata - Nagroda Jury Uczniowskiego na 8. Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF (Przemyśl)

Anatomia dźwięku - Nagroda "Frapa" w kategorii Bohater na Festiwalu Filmów Frapujących (Gorzów Wielkopolski)

2013

Święto Zmarłych - Grand Prix na 19th International Short Film Festival w Dramie (Grecja)

Póki wilk syty - Nagroda dla najlepszego filmu na 4th Flicks Student Film Festival w Groningen (Holandia)

Magma - Nagroda dla najlepszego fabularnego filmu studenckiego na 19th Palm Springs International ShortFest (USA)

Święto Zmarłych - Nagroda Specjalna Jury na 31. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Tous courts w Aix-en-Provence (Francja)

Idziemy na wojnę! - Nagroda za najlepszy scenariusz w Konkursie Filmów Studenckich na 12th St. Petersburg International Festival of Debut and Student Films "Beginning" (Rosja)

Echo - Nagroda dla najlepszego filmu w Konkursie Międzynarodowym na 3rd Ploiesti International Film Festival (Rumunia)

Twist & Blood - Nagroda za najlepszą reżyserię w filmie krótkometrażowym dla Kuby Czekaja na 2nd Hot Media International Film Festival w Waszyngtonie (USA)

Święto Zmarłych - Nagroda Specjalna Jury dla Aleksandry Terpińskiej na 2nd Kyiv International Short Film Festival (Ukraina)

Święto Zmarłych - Nagroda Best South East Europe Talents Film na 10th Naoussa International Film Festival (Grecja)

Nasza zima zła - Nagroda 2nd Best South East Europe Talents Film na 10th Naoussa International Film Festival (Grecja)

Święto Zmarłych - Nagroda Jury Młodych dla najlepszego filmu w Konkursie Krótkometrażowym na festiwalu Les Enfants terribles (Belgia)

Święto Zmarłych - Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego na 33rd International Film Festival "Autumn in Voronet" (Rumunia)

Magma - Nagroda dla najlepszego filmu w Konkursie Młodego Kina na 38. Festiwalu Filmowym w Gdyni

Zabicie ciotki - Wyróżnienie Jury oraz Nagroda Jury Studenckiego w Konkursie Polskim na 53. Krakowskim Festiwalu Filmowym

Zabicie ciotki - Srebrny Dinozaur, Nagroda Międzynarodowej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych oraz Nagroda Publiczności w Konkursie Etiuda na 20. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Etiuda & Anima (Kraków)

Zabicie ciotki - Złote Grono dla najlepszego krótkometrażowego filmu fabularnego na 42. Lubuskim Lecie Filmowym (Łagów)

Zabicie ciotki - Nagroda Publiczności "Dziki Żubr" na 8. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych ŻubrOFFka (Białystok)

Święto Zmarłych - Wyróżnienie w Konkursie Studenci na 8. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych ŻubrOFFka (Białystok)

Magma - Złoty Anioł w konkursie Shortcut na 11. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest (Toruń)

Kiedy ranne wstają zorze - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego na 20. Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia" (Września)

Święto Zmarłych - Grand Prix w kategorii Film studencki w 59. Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin)

Kiedy ranne wstają zorze - I nagroda w kategorii Film studencki w 59. Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin)

Nasza zima zła - III nagroda w kategorii Film studencki w 59. Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych im. prof. Henryka Kluby OKFA (Konin)

Nasza zima zła - Grand Prix Złoty Łucznik na 6. Ogólnopolskich Spotkaniach Filmowych Kameralne Lato (Radom)

Nasza zima zła - Nagroda organizatorów na festiwalu Złote Mrówkojady (Lublin)

Ryszard - Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego 2013 w kategorii Najlepsza reżyseria dla Mateusza Głowackiego

Póki wilk syty - Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego 2013 w kategorii Najlepszy montaż dla Grzegorza Szczepaniaka

Póki wilk syty - Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego 2013 w kategorii Najlepsza aktorka dla Martyny Peszko

Zabicie ciotki - Nagroda "Offelia" za najlepszy film fabularny, Nagroda Główna Jury Młodego Widza oraz Nagroda Kużni Literackiej za najlepszy scenariusz na 7. Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada" (Gniezno)

Idziemy na wojnę! - Wyróżnienie w Konkursie Kina Profesjonalnego na 5. Solanin Film Festiwal (Nowa Sól)

Echo - Wyróżnienie w Konkursie Kina Profesjonalnego na 5. Solanin Film Festiwal (Nowa Sól)

Echo - Nagroda za najlepszą rolę aktorską w filmie studenckim dla Jamesa Fordhama na Festiwalu Młodego Kina Piękni Dwudziestoletni (Warszawa)

Echo - Nagroda aktorska ZASP "Młody Talent" dla Jamesa Fordhama na 9. Międzynarodowym Festiwalu Kina Autorskiego Quest Europe (Zielona Góra)

Errata - Nagroda specjalna partnera festiwalu - firmy Vroobel Rigs - dla Piotra Pawlusa za zdjęcia na festiwalu Dzień Filmowca (Katowice)

Magma - I nagroda w kategorii Film fabularny na Festiwalu Filmów Szkolnych "Eureka" (Wrocław)

Święto Zmarłych - II nagroda w kategorii Film fabularny na Festiwalu Filmów Szkolnych "Eureka" (Wrocław)

Magma - Wyróżnienie za scenariusz i reżyserię dla Pawła Maślony na Festiwalu Filmów Szkolnych "Eureka" (Wrocław)

Magma - Wyróznienie za scenografię na Festiwalu Filmów Szkolnych "Eureka" (Wrocław)

Kiedy ranne wstają zorze - Grand Prix w Konkursie Śmiesznego Kina Niezależnego na 17. Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych (Lubomierz)

Serca dwa - Nagroda dla najlepszego studenckiego filmu fabularnego na 11. Festiwalu Filmów Optymistycznych Multimedia Happy End (Rzeszów)

Portier z hotelu Mewa - Wyróżnienie w Konkursie Etiud Filmowych na 11. Festiwalu Filmowym Opolskie Lamy

Ryszard - Kryształowy Warchlak na 6. Festiwalu Reżyserii Filmowej (Świdnica)

Święto Zmarłych - Wyróżnienie na 6. Festiwalu Reżyserii Filmowej (Świdnica)

Nasza zima zła - Nagroda Główna w Konkursie Film Fabularny na 1. Niezależnym Festiwalu Filmowym QL (Zabrze)

Ryszard - Wyróżnienie w Konkursie Film Fabularny na 1. Niezależnym Festiwalu Filmowym QL (Zabrze)

Święto Zmarłych - Wyróżnienie w Konkursie Film Fabularny na 1. Niezależnym Festiwalu Filmowym QL (Zabrze)

Echo - I nagroda na 10. Gliwickim Niezależnym Festiwalu Filmowym GOFFR

Portier z hotelu Mewa - III nagroda na 10. Gliwickim Niezależnym Festiwalu Filmowym GOFFR

Ciało Romy - Wyróżnienie Jury na 10. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Kiedy ranne wstają zorze - Nagroda "Brązowy Szczeniak" za najlepszą rolę amatorską w Konkursie Etiud i Filmów Krótkometrażowych na 2. Festiwalu Aktorstwa Filmowego (Wrocław)

Kiedy ranne wstają zorze - Wyróżnienie na Przeglądzie Kina Niezależnego SPAM (Pleszew)

2012

Święto Zmarłych - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego na 22nd Cottbus Film Festival (Niemcy)

Czwarty człowiek - Nagroda dla najlepszego filmu zagranicznego na Curtocircuito International Short Film Festival w Santiago de Compostella (Hiszpania)

Zaćmienie - Nagroda za najlepszą reżyserię w konkursie studenckim na 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Szanghaju (Chiny)

Ostatni pociąg - Nagrody w kategoriach Najlepszy Film, Najlepsza Reżyseria oraz Najlepsze Zdjęcia na 6. Festiwalu Filmowym Shortini (Włochy)

Ostatni pociąg - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego na Northern Wave International Film Festival (Islandia)

Babcia wyjeżdża - Nagroda publiczności na Visegrad Shorts on Tour (festiwal objazdowy odbywający się w krajach Grupy Wyszehradzkiej)

Święto Zmarłych - Nagroda Cinema Without Borders na 13. Polish Film Festival w Los Angeles (USA)

Muka! - Nagroda za najlepszy debiut dla Kordiana Kądzieli na Ann Arbor Polish Film Festival (USA)

Twist & Blood - 'Golden Palm Winner' dla Kuby Czekaja na Mexico International Film Festival

Twist & Blood - Nagroda 'Ponad granicami' im. Krzysztofa Kieślowskiego oraz Nagroda za najlepsze zdjęcia dla Tomasza Woźniczki na Polish Film Festival w Nowym Jorku

Twist & Blood - Award of Excellence oraz nagroda za najlepszy scenariusz dla Kuby Czekaja na Los Angeles Movie Awards

Twist & Blood - Złoty Medal UNICA (Union Internationale du Cinema) w kategorii filmów szkolnych

Najlepsze kąski na wagonach - IV nagroda na The European Railroad Movie Festival w Weiz (Austria)

Kiedy ranne wstają zorze - Nagroda dla najlepszego filmu w Konkursie "Młode Kino Polskie" na 37. Gdynia Film Festival

Nasza zima zła - Nagroda Specjalna Jury w Konkursie "Młode Kino Polskie" na 37. Gdynia Film Festival

Idziemy na wojnę! - Jantar za najlepszy krótkometrażowy film fabularny na 31. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film"

Echo - Nagroda dla najlepszej fabuły w Konkursie Polskie Filmy Krótkometrażowe na 12. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty (Wrocław)

Święto Zmarłych - Nagroda PISF i Mastershot dla Bartosza Bieńka na 20. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage (Bydgoszcz)

Święto Zmarłych - Wyróżnienie Jury na 19. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Etiuda & Anima" (Kraków)

Muka! - Nagroda publiczności na 19. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Etiuda & Anima" (Kraków)

Kiedy ranne wstają zorze - II nagroda w Niezależnym Konkursie Filmów Krótkometrażowych na Festiwalu Sztuki i Filmu "Dwa Brzegi" (Kazimierz Dolny)

Kiedy ranne wstają zorze - Nagroda "Grand Miś" w kategorii "Tibute to Bareja" na Festiwalu Filmów Komediowych i Niezależnych "BAREJAda"

Kiedy ranne wstają zorze - Nagroda Główna "Offelia" w kategorii Studenci oraz Wyróżnienie Jury Studenckiego na 6. Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada" (Gniezno)

Muka! - Wyróżnienie Jury Głównego oraz Nagroda Kuźni Literackiej za najlepszy scenariusz dla Kordiana Kądzieli na 6. Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada" (Gniezno)

Strona A - Nagroda dla najlepszej etiudy na Festiwalu Kamera Akcja (Łódź)

Kiedy ranne wstają zorze - Nagroda za najlepszą rolę żeńską dla Anity Poddębniak na Festiwalu Młodego Kina "Piękni Dwudziestoletni"

Kiedy ranne wstają zorze - II nagroda w Konkursie Studentów i Absolwentów Szkół Filmowych na Festiwalu "Złote Mrówkojady" (Lublin)

Zabawy dziecięce - Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego 2012 w kategorii Najlepszy montaż dla Justyny Król

Twist & Blood - I nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych (Konin)

Podróż z bagażem podręcznym - Wyróżnienie za zdjęcia dla Patryka Jordanowicza w Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych (Konin)

Twist & Blood - Grand Prix w kategorii filmów studenckich na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka" (Kędzierzyn - Kożle)

Kiedy ranne wstają zorze - II nagroda w kategorii filmów studenckich na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka" (Kędzierzyn - Koźle)

Kiedy ranne wstają zorze - Nagroda za reżyserię dla Mateusza Głowackiego na 9. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Święto Zmarłych - Wyróżnienie Jury za rolę aktorską dla Jaśminy Polak na 9. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Muka! - Wyróżnienie w kategorii Kino studenckie na 6. Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF (Przemyśl)

Miłość - I nagroda "Złota Framuga" w kategorii fabuła na festiwalu Filmowym "Drzwi" (Gliwice)

Kiedy ranne wstają zorze - Nagroda "Brązowa Framuga" w kategorii fabuła na festiwalu Filmowym "Drzwi" (Gliwice)

Kiedy ranne wstają zorze - III nagroda w konkursie studenckim Na Gliwickim Offowym Festiwalu Filmowym GOFFR

Strona A - Wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Kina Autorskiego Quest Europe (Zielona Góra)

Ryszard - Wyróżnienie na Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN (Wrocław)

Ryszard - Wyróżnienie w Konkursie Śmiesznego Kina Niezależnego na Ogólnopolskim Festiwalu Komediowym "Sami swoi" (Lubomierz)

2011

Ostatni pociąg - Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego oraz nagroda za zdjęcia dla Pawła Chorzępy na Open St. Petersburg Student Film Festival "Beginning" (Rosja)

Twist & Blood - Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego na 41st International Film Festival "Molodist" (Ukraina)

Twist & Blood - Grand Prix na 14th International Student Film and Video Festival w Kioto (Japonia)

Ostatni pociąg - 2. Nagroda w konkursie South East Europe na 8th Naoussa International Film Festival (Grecja)

Ostatni pociąg - Nagroda Lorenzo Vecchio na Magma Film Festival (Włochy)

Ostatni pociąg - Nagroda dla najlepszego filmu na 1. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych New Vision (Ukraina)

Ostatni pociąg - Wyróżnienie specjalne za zdjęcia dla Pawła Chorzępy na Overlook International Short Film Festival w Finale Ligure (Włochy)

Twist & Blood - II nagroda w kategorii Film fabularny na 18th NextFrame Student Film Festival w Filadelfii (USA)

Twist & Blood - Wyróżnienie specjalne dla filmu autorskiego na International Student Film Festival "Ostrava Picture" (Czechy)

Twist & Blood - Nagroda dla najlepszego filmu do 30 minut na 40th Sehsuchte International Student Film festival w Poczdamie (Niemcy)

Twist & Blood - Wyróżnienie specjalne za reżyserię dla Kuby Czekaja na San Francisco International Festival of Short Films (USA)

Twist & Blood - Jantar za najlepszy krótkometrażowy film fabularny na 30. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film"

Twist & Blood - Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego w kategoriach najlepszy film oraz najlepsza reżyseria dla Kuby Czekaja

Brzydkie słowa - Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego w kategorii najlepszy aktor dla Grzegorza Mielczarka

Ostatni pociąg - Złote Grono dla najlepszego krótkiego filmu fabularnego na festiwalu Lubuskie Lato Filmów

Twist & Blood - Nagroda dla najlepiej wykonanej technicznie produkcji oraz nagroda dla Jamesa Fordhama za najlepszą rolę aktorską na festiwalu Kamera Akcja (Łódź)

Pralka - Nagroda w kategorii "najlepsze wykorzystanie wiedzy filmowej" na festiwalu Kamera Akcja (Łódź)

Twist & Blood - Grand Prix na Festiwalu Kina Niezależnego "OFF jak gorąco" (Łódź)

Mama, tata, Bóg i Szatan - Wyróżnienie w kategorii film szkolny na Festiwalu Kina Niezależnego "OFF jak gorąco" (Łódź)

Ryszard - Nagroda dla najlepszej etiudy studenckiej na festiwalu Złote Mrówkojady (Lublin)

Twist & Blood - Nagroda publiczności na festiwalu Złote Mrówkojady (Lublin)

Twist & Blood - Grand Prix na Kult Off Kino Festiwal (TVP Kultura)

Szelest - Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego na Kult Off Kino Festiwal (TVP Kultura)

Twist & Blood - Nagroda dla najlepszej etiudy ze szkoły filmowej lub artystycznej oraz nagroda publiczności na Festiwalu Filmu Krótkiego (Warszawa)

Twist & Blood - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego na 18. Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia" (Września)

Twist & Blood - KANewka dla filmu fabularnego na Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN (Wrocław)

Twist & Blood - Nagroda główna na festiwalu Lato Filmów (Warszawa)

Pan od historii - Nagroda publiczności i nagroda za najlepszą grę aktorską dla Jarosława Szweca na Festiwalu Młodego Kina Piękni Dwudziestoletni (Warszawa)

Bocassa - Wyróżnienie na Festiwalu Młodego Kina Piękni Dwudziestoletni (Warszawa)

Twist & Blood - Nagroda publiczności "Mały Pagórek" na Festiwalu Kina Niezależnego "Filmowa Góra" (Zielona Góra)

Twist & Blood - Grand Prix w konkursie etiud filmowych na festiwalu Opolskie Lamy

Twist & Blood - Nagroda Kulturalna Warto w kategorii Film, przyznana przez wrocławski oddział "Gazety Wyborczej"

W drodze - Nagroda publiczności "Czwarty żywioł" na Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły (Srebrna Góra)

Babcia wyjeżdża - Nagroda Główna Jury Młodych w Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych (Konin)

Brzydkie słowa - Nagroda publiczności na Europejskim festiwalu "Integracja, Ja i Ty" (Koszalin)

Paweł i Ryszard - Nagroda publiczności na 8. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Ryszard - I nagroda "Złota Framuga" w kategorii fabuła na festiwalu Filmowym "Drzwi" (Gliwice)

Pralka - Nagroda dla studenckiego filmu fabularnego na KolorOFFon Film Festival (Bydgoszcz)

Mama, tata, Bóg i Szatan - Wyróżnienie na Festiwalu Form Dokumentalnych NURT (Kielce)

2010

25.08.2017
Filip Bajon, fot. Szkoła Filmowa w Łodzi

Zanim postanowił zostać reżyserem, ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Cztery lata później został absolwentem Szkoły Filmowej w Łodzi. Jest jednym z najwybitniejszych scenarzystów i reżyserów współczesnego kina polskiego. Swój pierwszy film fabularny pt. "Powrót" zrealizował w 1977 r. i otrzymał za niego Złotą Kamerę, nagrodę dla najlepszego debiutanta.

Dziś 70. urodziny obchodzi prof. Filip Bajon, wykładowca Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego. Wszystkiego najlepszego!

Tylko dla obłąkanych - Grand Prix na 30th Munich International Festival of Film Schools (Niemcy)

Babcia wyjeżdża - Nagroda Best Cinema Stilo na na International Student Film Festival "Ostrava Picture" (Czechy)

Babcia wyjeżdża - Nagroda Specjalna Jury na festiwalu Filmski Front (Serbia)

Babcia wyjeżdża - Nagroda Best School Project na FEST International Film Festival (Protugalia)

Babcia wyjeżdża - II nagroda w kategorii film krótkometrażowy na Naoussa International Film Festival (Grecja)

Babcia wyjeżdża - Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego na Open St. Petersburg Student Film Festival "Beginning" (Rosja)

Dom w różach - Nagroda w kategorii najlepszy film na Doi Saket International Film Festival (Tajlandia)

Brzydkie słowa - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego "Venus de Badalona" oraz nagroda dla najlepszego aktora "Friends of Zorilla Theatre" dla Grzegorza Mielczarka na Filmets Badalona Film Festival (Hiszpania)

Dom w różach - Nagroda dla najlepszego filmu zagranicznego na festiwalu Jalari in Corto (Włochy)

Twist & Blood - Nagroda dla najlepszego filmu w Konkursie "Młode Kino Polskie" na 35. Gdynia Film Festival

Szelest - Wyróżnienie w Konkursie "Młode Kino Polskie" na 35. Gdynia Film Festival

Brzydkie słowa - Nagroda publiczności dla najlepszej fabuły w Konkursie Polskie Filmy Krótkometrażowe na 10. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty (Wrocław)

Twist & Blood - Grand Prix na Międzynarodowym Forum Niezależnych Filmów Fabularnych (Warszawa)

Brzydkie słowa - Grand Prix na Festiwalu Polskich Filmów Krótkometrażowych Short Waves (festiwal objazdowy)

Brzydkie słowa - Grand Prix "Złoty Pagórek" oraz Nagroda Publiczności "Mały Pagórek" na Festiwalu Kina Niezależnego "Filmowa Góra" (Zielona Góra)

Brzydkie słowa - Złota KANewka dla filmu fabularnego na Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN (Wrocław)

Brzydkie słowa - Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego na 17. Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia" (Września)

Brzydkie słowa - Grand Prix i Nagroda Marszałka Województwa Wielkopolskiego w Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych (Konin)

Brzydkie słowa - Nagroda Jury Studenckiego na 17. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Etiuda & Anima" (Kraków)

Zaćmienie - Nagroda Publiczności na 17. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Etiuda & Anima" (Kraków)

Brzydkie słowa - Nagroda za najlepszą reżyserię dla Marcina Maziarzewskiego oraz Nagroda Publiczności na festiwalu Złote Mrówkojady (Lublin)

Babcia wyjeżdża - Nagroda dla najlepszego filmu na na festiwalu Złote Mrówkojady (Lublin)

Brzydkie słowa - Grand Prix oraz Nagroda za najlepszą reżyserię dla Marcina Maziarzewskiego na Festiwalu Kina Niezależnego "OFF jak gorąco" (Łódź)

7109 km - Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego w kategorii najlepszy film dokumentalny

Babcia wyjeżdża - Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego w kategorii najlepszy montaż dla Zbigniewa Nicińskiego

Brzydkie słowa - Grand Prix w konkursie etiud filmowych na festiwalu Opolskie Lamy

Babcia wyjeżdża - Nagroda Główna oraz Wyróżnienie Jury Studenckiego na Światowym festiwalu Filmów Studenckich Young Cinema Art (Płock)

Mama, tata, Bóg i Szatan - I nagroda w kategorii film dokumentalny na Ogólnopolskich Spotkaniach Filmowych "Kameralne Lato" (Radom)

Brzydkie słowa - Nagroda dla najlepszego filmu na Festiwalu Filmowym "Cinemahrad" (Wrocław)

Tylko dla obłąkanych - Nagroda za najlepszą reżyserię dla Pawła Maślony na 7. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Szelest - Nagroda za najlepsze zdjęcia dla Kacpra Fertacza na 7. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Ja nic nie chcę - Wyróżnienie na 7. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Brzydkie słowa - Wyróżnienie na 7. Węgiel Student Film Festival (Katowice)

Brzydkie słowa - I nagroda "Złota Framuga" w kategorii fabuła na festiwalu Filmowym "Drzwi" (Gliwice)

Babcia wyjeżdża - Nagroda "Brązowa Framuga" w kategorii fabuła na festiwalu Filmowym "Drzwi" (Gliwice)

Babcia wyjeżdża - Nagroda główna "Offelia" i Wyróżnienie Jury Studenckiego na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada" (Gniezno)

Nie dotykając ziemi - II nagroda w kategorii film fabularny na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada" (Gniezno)

W drodze - Nagroda dla najepszego filmu dokumentalnego na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Zoom - zbliżenia" (Jelenia Góra)

Babcia wyjeżdża - Wyróżnienie na Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF (Przemyśl)

Brzydkie słowa - Wyróżnienie aktorskie dla Grzegorza Mielczarka na Festiwalu Filmowym i Artystycznym "Lato Filmów" (Warszawa)

W drodze - Złota Zawleczka w Konkursie Śmiesznego Kina Niezależnego na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych (Lubomierz)

Brzydkie słowa - I nagroda w kategorii film studencki na Międzynarodowym festiwalu Filmowym POL-8 im. Józefa Milki (Polanica Zdrój)

Mama, tata, Bóg i Szatan - Grand Prix i Nagroda dla najlepszego filmu dokumentalnego na Rybnickich Prezentacjach Filmu Niezależnego REPEFENE

Brzydkie słowa - Nagroda dla najlepszego fabularnego filmu studenckiego na Festiwalu Filmów Optymistycznych Multimedia Happy End (Rzeszów)

Mama, tata, Bóg i Szatan - Nagroda główna na Festiwalu Filmów o Rodzinie FOR (Łódź)

Papieros - I nagroda w kategorii film krótkometrażowy na festiwalu Tarnowidz Film (Tarnowskie Góry)

Szelest - III miejsce w konkursie filmów krótkometrażowych na festiwalu Tarnowidz Film (Tarnowskie Góry)