Bajka na niespokojny sen

Dźwięk: Konrad Błaszczyk

Kierownictwo produkcji: Natalia Włodarczyk

Opieka artystyczna: Maciej Pieprzyca

Obsada aktorska: Judyta Pająk, Anna Nehrebecka, Edyta Torhan, Zofia Stelmach, Tomasz Schimscheiner

Rok produkcji: 2019

Czas trwania: 15’

Julia to samotna 7-latka, która stara się jak najlepiej przygotować do Pierwsze Komunii Świętej. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia słyszy przypowieść o Pasterzu i zagubionej owcy, z której wynika, że Pan Bóg woli grzeszników.

Film reprezentowany przez Krakowską Fundację Filmową

Strona filmu w Internetowej Bazie Filmu Polskiego

Polish Shorts

Pokazy festiwalowe:

38. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych MŁODZI I FILM, Koszalin, 2019 – Nagroda za dźwięk za "stworzenie dźwiękowego świata podkreślającego wewnętrzne przeżycia bohaterki i stwarzającego dodatkową warstwę narracyjną, wyważony miks a także umiejętne połączenie muzyki i dźwięku w jedną spójną całość"

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, 2019 - udział w Konkursie Filmów Krótkometrażowych

14. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, Kazimierz Dolny, 2020 – udział w konkursie

Curtas Vila do Conde International Short Film Festival, Portugalia, 2020 – pokaz

17. Nyski Festiwal Filmowy, Großhennersdorf, Niemcy, 2020 - słowa uznania w konkursie filmów krótkometrażowych

49. Lubuskie Lato Filmowe, Łagów, 2020 - pokaz

FILMETS Badalona Film Festival, Hiszpania, 2020 – udział w konkursie

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty, Wrocław, 2020 – pokaz