Nasze filmy na 11. edycji Festiwalu Filmów Frapujących

Do konkursu filmów krótkometrażowych 11. edycji Festiwalu Filmów Frapujących zakwalifikowano 19 filmów. Wśród nich są 2 etiudy wyprodukowane w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 11. edycja Festiwalu Filmów Frapujących odbywa się w dniach 21-23 października 2022 w Gorzowie Wielkopolskim.

Nasze filmy w Konkursie Filmów Krótkometrażowych:

• „Rozwiązanie” (2021) reżyseria: Katarzyna Sikorska // zdjęcia: Arkadiusz Powałka // kierownictwo produkcji: Adrianna Orych
  • „Niewolnik” (2021), reżyseria: Grzegorz Piekarski // zdjęcia: Antoni Grałek // kierownictwo produkcji: Natalia Pietsch, Maja Zaleska, Grzegorz Piekarski, Antoni Grałek

Festiwal Filmów Frapujących stawia na ciekawych bohaterów, intrygujące formy i niebanalne historie. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sztuki w Gorzowie Wielkopolskim oraz Kino 60 krzeseł.