Nasze filmy na 29. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima

Do konkursu ETIUDA 29. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima zakwalifikowano 25 filmów. Wśród nich są 2 etiudy wyprodukowane w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 29. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima odbywa się w dniach 29 listopada – 4 grudnia w Krakowie.

Nasze filmy w konkursie ETIUDA:

• „Niewolnik” (2021), reżyseria: Grzegorz Piekarski // zdjęcia: Antoni Grałek // kierownictwo produkcji: Natalia Pietsch, Maja Zaleska, Grzegorz Piekarski, Antoni Grałek
  • „Nie ma spokoju” (2022), reżyseria: Karol Ulman // zdjęcia: Maksymilian Plater // kierownictwo produkcji: Karolina Zychowicz

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima jest najstarszym w Polsce festiwalem filmowym konfrontującym osiągnięcia studentów szkół filmowych i artystycznych z całego świata oraz dorobek twórców animacji artystycznej – zarówno profesjonalistów, studentów, jak i realizatorów niezależnych.