Spotkanie z przedstawicielkami Krakowskiego Festiwalu Filmowego

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielkami Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Spotkanie będzie mieć miejsce w poniedziałek, 16 stycznia 2023 o godz. 11:00 w sali 3.08 Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego przy ul. św. Pawła 3 w Katowicach.

Na spotkanie zaprasza Barbara Orlicz-Szczypuła, dyrektorka programowa festiwalu i Magdalena Walo, przedstawicielka biura prasowego.

Stań twarzą w twarz z najstarszym polskim festiwalem filmowym. Poznaj kulisy jego organizacji. Odkryj pierwsze sekrety tegorocznego programu. Dowiedz się, jak stać się jego częścią. Odbierz festiwalową niespodziankę!

63. Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się w krakowskich kinach od 28 maja do 4 czerwca oraz online w całej Polsce w dniach od 2 do 18 czerwca 2023 roku.