Milena Dutkowska i jej „The Hero” ze Złotym Jeżem Publiczności!

Fot. FB Festiwal Kina Offowego Filmoffo

Gratulujemy Absolwentce Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego, Milenie Dutkowskiej - zdobycia Złotego Jeża Publiczności w konkursie kina niezależnego podczas 14. edycji Festiwalu Kina Offowego Filmoffo!

Festiwalowa publiczność przyznała największą liczbę głosów dla filmu „The Hero”, etiudy fabularnej w reżyserii Mileny Dutkowskiej, opowiadającej o historii dziesięcioletniego chłopca, który musi stawić czoła przeciwnościom napotkanym na życiowej drodze, stając się nikim innym jak tytułowym bohaterem.

To jedna z wielu nagród dla Mileny Dutkowskiej oraz filmu „The Hero” i mamy nadzieję, że nie ostatnia. W osiąganiu dalszych sukcesów życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

14. edycja Festiwalu odbyła się 24 lutego po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, bardzo więc cieszy nas jego powrót i czekamy na kolejne edycje.