Serial w reżyserii Bartosza Konopki laureatem Telekamery 2023!

prasa.tvn.pl

Serial „Skazana” w reżyserii Bartosza Konopki, wykładowcy Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego jednym z laureatów tegorocznej, 26. edycji plebiscytu Telekamery Tele Tydzień!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opis serialu: Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok.

Główna obsada aktorska: Sędzia Alicja Mazur (Agata Kulesza), Paweł Witkowski (Michał Czernecki), Piotr Serafin (Bartosz Topa) oraz Hania Mazur (Martyna Byczkowska)

Galę wręczenia nagród 25 maja 2023 r. wyemitowała TV Puls, a uroczystość, która odbyła się w Teatrze Capitol, poprowadzili Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski.

Więcej informacji dostępnych na: link