Nasz film na 39. Warszawskim Festiwalu Filmowym

Ogłoszono program 39. Warszawskiego Festiwalu Filmowego i z radością informujemy, że na tegorocznej edycji swoją premierę światową będzie mieć krótkometrażowy film fabularny wyprodukowany w naszej Szkole!

Miasto Jeży | reżyseria Mateusz Rybiński | zdjęcia Tomasz Grzymała | kierownictwo produkcji Natalia Rokicka & Rafał Cieplok | prod. Szkoła Filmowa im. K. Kieślowskiego

Młody chłopak trafia do ośrodka leczenia uzależnień dla głuchej młodzieży. Na drodze jego terapii staje rodzące się, ciężkie do nazwania, uczucie do długo przebywającej już tam pacjentki. Film w całości opowiedziany jest w języku migowym.

Etiuda zakwalifikowała się do Konkursu Filmów Krótkometrażowych i zajmuje jedno z miejsc w czwartym zestawie. 39. edycja Warszawskiego Festiwalu Filmowego odbędzie się w dniach 6-15 października 2023 roku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu w mediach społecznościowych, gdzie można obejrzeć trailer Miasta Jeży.

Serdeczne gratulacje dla całej ekipy. Życzymy powodzenia.