Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego | kieslowski.pl

Ofiara księżyca z premierą światową na EnergaCAMERIMAGE 2023

03.03.2022

O tej etiudzie jeszcze nie pisaliśmy...

„Ofiara księżyca” znalazła się w składzie Panoramy Etiud Studenckich Szkół Filmowych i Artystycznych na tegorocznej edycji Camerimage Festival.

Festiwal rozpoczyna się już 11 listopada, a naszą etiudę będzie można obejrzeć w toruńskim Cinema City Poland (sala nr 12) 16.11. w części II od godziny 10:15 (harmonogram do pobrania na stronie festiwalu: https://camerimage.pl/energacamerimage-2023/harmonogram/).

🎬 Ofiara księżyca | reżyseria Piotr Szubra | zdjęcia Jakub Kaźmierczak | kierownictwo produkcji Karolina Pawlik, Adam Kiełbasa & Maciej Fabiańczyk | prod. Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Inspirowana powieścią Michaiła Bułhakowa ,,Mistrz i Małgorzata’’ historia zmagań poety Iwana Bezdomnego z nawiedzającymi go w czasie pełni księżyca snami przesiąkniętymi twórczością spotkanego przed laty pisarza.

Panorama Etiud Studenckich Szkół Filmowych i Artystycznych to pozakonkursowa sekcja na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym EnergaCAMERIMAGE, w ramach której prezentowane są zgłoszone w danym roku krótkometrażowe, fabularne filmy studenckie, których walory artystyczne i wizualne sprawiają, że nie sposób nie pokazać ich na festiwalu obrazu filmowego.

Przesyłamy serdeczne gratulacje dla wszystkich członków ekipy, brawo! Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych (Instagram & Facebook), gdzie czeka na Was więcej ujęć z filmu (fb)