Zapraszamy na I Trzebińskie Spotkanie Filmowe „Short Film”

Trzebińskie Centrum Kultury organizuje I Trzebińskie Spotkanie Filmowe „Short Film”, w ramach którego widzowie będą mogli spotkać się z reżyserami pokazywanych filmów, w tym z Patrykiem Kaflowskim 👇

Już w najbliższy poniedziałek, tj. 27 listopada w Kinie „Sokół” w Trzebini o godzinie 18:00 rozpocznie się przegląd fabularnych filmów krótkometrażowych. Projekcja potrwa 70 minut. Program obejmuje cztery produkcje z różnych polskich szkół filmowych, w tym jedną naszą - Sprzedawcę w reżyserii Patryka Kaflowskiego.

🎬 Sprzedawca | reżyseria Patryk Kaflowski | zdjęcia Daniel Le Hai | kierownictwo produkcji Weronika Kozioł | prod. Szkoła Filmowa im. K. Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego

Darek jest właścicielem sklepu na skraju bankructwa. Sprawy przybierają dziwny obrót, gdy do jego sklepu przybywa duża dostawa półpancerzy. W sklepie pojawia się staruszek, który proponuje pomoc w sprzedaży.

Mamy tutaj wielu fanów kina, których pragniemy zaprosić do udziału w wydarzeniu. Na profilu organizatora wydarzenia zapoznać się można z tytułami pozostałych filmów.

WSTĘP BEZPŁATNY!