Konkurs filmowy dla szkół ponadpodstawowych. Zapraszamy do udziału!

05.02.2024

Wraz z początkiem lutego ruszył nabór do I Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „PRZEDSIĘBIORCZE NASTOLATKI

Przedmiotem konkursu są krótkie filmy (do 3 minut) przygotowane przez zespoły, reprezentujące szkoły ponadpodstawowe z terenu całej Polski (ponad 7000 szkół). Jedną szkołę może reprezentować jeden zespół.

• Udział szkoły można zgłosić do 1 marca 2024 r. Natomiast na zgłoszenie pracy konkursowej mają Państwo czas do 15 kwietnia.

🎥 Projekt ten ma na celu promowanie idei przedsiębiorczości oraz odkrywanie i rozwijanie predyspozycji nastolatków do świadomego wyboru ścieżki dalszej edukacji i podejmowania trafnych decyzji dotyczących wykonywanego zawodu lub rozpoczęcia działalności gospodarczej. Dzięki pracy przy produkcji filmu promującego podejmowanie pracy zarobkowej przez młodzież, uczniowie skupią swoją uwagę na jego temacie, a przy tym będą nabywali kompetencje związane z produkcją i promocją filmów, które współcześnie pełnią kluczową rolę w marketingu.

FORMUALARZ REJESTRACYJNY I SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Poznaj współorganizatorów:

Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

GZM. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Fundacja GPW

Centrum im. Adama Smitha

Agencja Rozwoju Lokalnego S.A.