Spotkanie z Krakowskim Festiwalem Filmowym. Bądź z nami 13 marca!

Fot. Krzysztof Szlapa

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielkami Krakowskiego Festiwalu Filmowego!

Już jutro, 13 marca w naszej sali kinowej o godzinie 10:00 rozpocznie się spotkanie z przedstawicielkami Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Pragniemy zaprosić na nie wszystkich zainteresowanych studentów.

Będziemy mieć zaszczyt ugościć Panią dyrektor biura programowego Barbarę Orlicz-Szczypułę oraz Panią Magdalenę Walo, koordynatorkę Kids&Youth Fest.

🗣 Tematem spotkania będzie Krakowski Festiwal Filmowy, jeden z najstarszych festiwali filmowych w Polsce. Studenci poznają jego specyfikę, doniosłość w branży, a nadto będą mogli zaczerpnąć pożądanej w tym zakresie wiedzy u źródła. Niewątpliwie poruszona zostanie również kwestia trudności, jakie towarzyszą zespołowi tworzącemu program tego rodzaju imprezy filmowej.

• 13.03.2024 r.