Pierwszy taniec w chmurach z Nagrodą Jury Młodych na 29. Festiwalu Prowincjonalia 2024!

Kadr z etiudy pt. Pierwszy taniec w chmurach, reż. Michał Mieszczyk

Pierwszy taniec w chmurach zdobył Nagrodę Jury Młodych - Jańcio Wodnik JUTRA na 29. Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia 2024" we Wrześni!

W uzasadnieniu Jury Młodych Festiwalu Prowincjonalia czytamy: za wrażliwy portret relacji i inspirującą pracę z aktorem.

🎬 Pierwszy taniec w chmurach | reżyseria Michał Mieszczyk | zdjęcia Igor Połaniewicz | kierownictwo produkcji Edyta Bełza & Yana Honcharenko | prod. Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego

Serdeczne gratulacje dla Michała Mieszczyka i pozostałych członków ekipy zaangażowanych w produkcję! Liczymy na dalsze sukcesy 🙂