Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego | kieslowski.pl

Rekrutacja 2024/2025 - dołącz do Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

07.06.2024

Studiuj z nami! Trwa rekrutacja na studia w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nie zwlekaj, wybierz kierunek i zarejestruj się.

Zapraszamy w filmowe progi! 🎬

⚙️ ORGANIZACJA PRODUKCJI FILMOWEJ I TELEWIZYJNEJ (I i II stopień, stacjonarne i niestacjonarne) - zapisy dla studiów stacjonarnych odpowiednio do 1 lipca i 16 września / dla studiów niestacjonarnych do 13 września 2024 r.

Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej jest perspektywicznym kierunkiem umożliwiającym zdobycie umiejętności zarządzania kreatywnymi projektami z szerokiego zakresu kinematografii. W programie studiów ujęte jest zdobycie niezbędnej i praktycznej wiedzy dla profesjonalnej działalności w przemyśle filmowym, telewizyjnym, reklamowym i innym.

 SZCZEGÓŁY I ZAPISY

🎬 REŻYSERIA (I i II stopień, stacjonarnie) - zapisy odpowiednio do 16 czerwca i 12 września 2024 r.

Studia na kierunku reżyseria mają na celu przygotowanie absolwentów do wykonywania zawodu reżysera filmów fabularnych i dokumentalnych, widowisk i spektakli telewizyjnych, a także krótkich form telewizyjno-filmowych, w tym filmów reklamowych.

SZCZEGÓŁY I ZAPISY

🎥 REALIZACJA OBRAZU FILMOWEGO, TELEWIZYJNEGO I FOTOGRAFIA (jednolite magisterskie, stacjonarne) - zapisy do 20 czerwca 2024 r.

Studia na kierunku Realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia mają na celu przygotowanie studentów do pracy w charakterze operatora obrazu filmowego i operatora kamery, fotografa i operatora zdjęć. Celem kształcenia jest przygotowanie studentów do pracy w charakterze reżysera zdjęć, producenta programów telewizyjnych, operatora zdjęć, fotografa i operatora zdjęć.

SZCZEGÓŁY I ZAPISY

👨‍💼 CREATIVE MANAGEMENT IN NEW MEDIA (II stopnia, studia w języku angielskim, hybrydowe) - zapisy do 31 sierpnia 2024 r.

Creative management in new media to interdyscyplinarne studia prowadzone w języku angielskim umożliwiające nabycie kluczowych umiejętności z dziedziny cyfrowej sztuki filmowej oraz rozumienia procesów szeroko pojętej komunikacji w sferze medialnej. Ukończenie studiów zapewnia możliwość pracy i dalszego rozwoju w nowoczesnych zawodach. Absolwent będzie specjalistą: ds. komunikacji wizualnej, kreowania treści w portalach społecznościowych i analitykiem social mediów.

SZCZEGÓŁY I ZAPISY

 

07.06.2024

 

07.06.2024

 

07.06.2024