"Co w trawie piszczy?" - konkurs na etiudę filmową

30.03.2017
"Co w trawie piszczy?" - konkurs na etiudę filmową

Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego zachęca do udziału w konkursie na etiudę filmową inspirowaną kampanią edukacyjną „Co w trawie piszczy?”. Adresatami konkursu organizowanego przez Śląski Ogród Zoologiczny są uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także studenci. Konkurs ma charakter otwarty, a udział w nim jest bezpłatny.

Jedynym z najważniejszych celów konkursu jest zapoznanie uczestników z lokalną różnorodnością biologiczną i uwrażliwienie ich na jej potrzeby, ponadto rozwijanie twórczych zdolności młodzieży. Organizatorzy wierzą, że udział w konkursie to doskonała promocja aktywnego wypoczynku i spędzania czasu na łonie natury.

Chorzowskie Zoo będzie czekać do 8 maja na nadsyłane prace, a regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej.