Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego | kieslowski.pl

Już jutro wydarzenie artystyczne na WRiTV - B1B Projekt

logo b1b
Logo B1B Projekt

29 czerwca o godz. 18:00 na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego, przy ul. Bytkowskiej 1 B w Katowicach odbędzie się wydarzenie artystyczne B1B Projekt.

Wyrażona za pomocą różnych mediów opowieść o szczególnym miejscu dla wszystkich osób związanych ze sztuką filmową oraz kinem.

W ramach interdyscyplinarnego projektu na terenie Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się prezentacja szeregu działań artystycznych realizowanych przez studentów w roku akademickim 2016/2017. Ich wspólnym tematem jest wyrażana za pomocą rozmaitych mediów interpretacja przestrzeni (miejsca) siedziby Wydziału UŚ oraz osób z nim związanych (m.in. Krzysztofa Kieślowskiego).

W ramach projektu odbędą się takie działania jak: • wystawy fotografii • projekcje krótkich form filmowych • koncerty muzyki – fortepianowej, rockowej • inne działania interdyscyplinarne.

Będzie to ostatnie wydarzenie zrealizowane w obecnej siedzibie przy ul. Bytkowskiej 1 B (przed otwarciem nowej siedziby Wydziału), w której wykładał sam patron Krzysztof Kieślowski.

Więcej informacji na oficjalnej stronie i na facebooku.