"Kulturysta" Urbańczyk, "Zaburzenie" Tałandziewicza i "Złe uczynki" Domalewskiego w programie GoDebut 2017

03.09.2017
Logo Europejskiego Festiwalu Filmowego GoDebut 2017

Europejski Festiwal Filmowy GoDebut to niepowtarzalny festiwal nie tylko na Litwie, ale także w krajach bałtyckich. Jego celem jest promowanie debiutujących młodych twórców, stymulowanie ich kreatywności oraz stworzenie międzynarodowej platformy do reprezentacji zawodowej i wzmocnienie międzynarodowej współpracy. Festiwal odbędzie się w Kłajpedzie, jak również w jednym z najpiękniejszych miast wypoczynkowych na liście światowego dziedzictwa UNESCO, Neringa.

W programie tegorocznej edycji festiwalu znalazły się dwie fabuły i dokument wyprodukowane przez Wydział Radia i Telewizji. Mowa o Kulturyście w reżyserii Anny Urbańczyk, Zaburzeniu w reżyserii Juliana Tałandziewicza i Złych uczynkach w reżyserii Piotra Domalewskiego.

GoDebut rozpocznie się 21go września i potrwa cztery dni. Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu.